В’ячеслав Дерев’янко виборов «золото» чемпіонату країни

В’ячеслав Дерев’янко

У третій, завершальний день чемпіонату країни з дзюдо серед юніорів (до 21 року) спортсмени Полтавщини завоювали в Луцьку ще дві медалі.

Чемпіоном країни серед юнаків у ваговій категорії до 90 кг (20 учасників) сенсаційно став наш земляк В’ячеслав Дерев’янко — він на своєму шляху до «золота» перемагав досвідчених суперників, які вже мали великий міжнародний досвід. У фінальному поєдинку Дерев’янко переміг Богдана Баранова (Донецька обл.).

Ще один представник Полтавщини — Богдан Микуця міг стати призером, але програв поєдинок за «бронзу» у ваговій категорії до 100 кг.

Кременчужанка Єлизавета Каланіна завоювала срібну медаль серед дівчат у ваговій категорії понад 78 кг. Фінальний поєдинок наша землячка програла Анастасії Сапсай (Черкаська обл.), яка третій рік поспіль завойовує «золото» юніорського чемпіонату. На цьому її юніорський період завершується. Тепер фахівці прогнозують, що саме кременчужанка Каланіна, яка ще минулого року виборювала нагороди чемпіонатів та Кубків Європи серед дівчат-кадеток, розпочне свою тривалу переможну серію юніорських національних змагань.

А між тим, виступ збірної Полтавщини на юніорському чемпіонаті України в Луцьку став одним із найкращих в історії — завойовано 5 медалей: 2 золоті і 3 срібні, тобто наші земляки боролися аж у 5-ти фінальних поєдинках! Нагадаємо, що у перші два дні змагань у Луцьку чемпіоном став Дмитро Пилипенко (до 55 кг), срібними призерами — Андрій Кушков (до 66 кг) і Олександр Ємченко (до 73 кг).

Кожен із наших земляків фіналістів (чемпіони і призери) тепер матимуть нагоду захищати честь юніорської збірної країни на міжнародних змаганнях.