Полтавські спортсмени здобули вісім золотих медалей на змаганнях в Одесі

Спортсмени Кирило Подолян, Дар’я Рябцева та Олександр Ляшевич з нагородами та їх тренер Віталій Ступак

Делегація тхеквондистів Полтавщини повернулася з одразу двох національних турнірів, які пройшли у столиці гумору

Днями в Одесі відбувся чемпіонат України з тхеквондо серед дітей 2001-2003 року народження. На ці змагання з’їхалися близько трьохсот спортсменів з 17 областей нашої держави. З Полтавщини приїхало 20 спортсменів, вихованців Полтавських ДЮСШ № 4, ДЮСШ «Юність-1», та ДЮСШ № 2 з Кременчука. Юні спортсмени з Полтавщини на чемпіонаті України здобули п’ять нагород:

Золоті медалі здобули наші дівчата Дар’я Кареліна Дар’я Рябцева. Вони увійшли до збірної України і будуть представляти нашу державу на чемпіонаті Європи у Стразбурзі (Франція). Срібну медаль у напруженій боротьбі здобув наш земляк, Микола Краснолуцький, який у фінальному поєдинку отримав травму. Бронзові медалі вибороли Кирило Подолян та Олександр Ляшевич.

Більш багатим на медалі став Всеукраїнський відкритий турнір «Південна Пальміра», що теж відбувся в Одесі в дні чемпіонату України. Ці змагання принесли полтавцям 11 нагород різного гатунку. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли Назар Гаврись, Єлизавета Лазарєва, Станіслав Єфименко, Дар’я Колесова, Анастасія Коновал, Катерина Ступак. Срібні медалі з Одеси привезли Денис Новіков, Софія Самбурська та Олександр Литвин. Треті місця здобули Ростислав Єфименко та Єлизавета Князєва.

Пишаємося нашими маленькими спортсменами і чекаємо від них нових перемог.