«Ферро» Буцького завершує регулярну першість на мажорній ноті

В останньому матчі попереднього етапу команда Кирила Большакова на своєму паркеті приймала «Кривбасбаскет».

Перша чверть завершилася мінімальною перевагою господарів — 25:24. У другій чверті також кращими на паркеті були баскетболісти «Ферро», тому саме вони пішли на велику перерву у ролі лідера — 47:40.

У другій половині картина на майданчику змінилася. Впродовж трьох хвилин гостям вдалося зробити ривок — 13:2, що дозволило криворіжцям піти на заключну перерву з перевагою у три пункти — 61:64. Проте, вже на початку заключної чверті очкова «засуха» гостей дозволила запорожцям вийти вперед 71:64. Гойдалки тривали до середини чверті, аж поки «Ферро» не вдалося захопити лідерство і довести зустріч до перемоги — 92:87.

Артем Буцький у цьому матчі провів двадцять дві з половиною хвилини, за які набрав 9 очок, зробив 5 результативних передач та 4 перехоплення. Перемога в останньому матчі дозволила запоріжцям піднятися на другу сходинку турнірної таблиці.