Полтавці завоювали 11 медалей чемпіонату країни

У Харкові завершився чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства у розділі ББ (бойове багатоборство), в якому змагалися майже півтисячі спортсменів-«мілітаристів» із 14 областей.

На цих представницьких змаганнях збірна команда Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» (керівник Олег Бариш) завоювала загалом 11 медалей у триборстві (стрільба з гвинтівки, рукопашний бій, уміння володіти холодною зброєю). Чемпіонат проводився за версіями з повним та дозованим контактом.

Серед чоловіків (18 років і старші) полтавці завоювали три медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії понад 95 кг став Станіслав Пашолка, який у Харкові завоював ще й срібну медаль. Ще одне «срібло» виборов полтавець Олексій Грінько (до 85 кг).

Юніорські баталії (16-17 років) принесли полтавцям 6 медалей (2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові). Золоті нагороди завоювали Владислав Юхименко (до 65 кг) і Дмитро Макренко (понад 80 кг), срібні — Владислав Грицун (до 75 кг) і Марина Спинжар (до 55 кг), бронзові — знову ж таки Марина Спинжар і Леонід Головченко (до 60 кг).

У юнацькій першості (14-15 років) в активі полтавців 2 медалі: «золото» виборола Валерія Нагай (до 60 кг), «бронзу» — Владислав Логвин (до 55 кг).

Уже менше ніж за місяць (12-14 квітня) у Харкові проходитиме чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства, в якому активну участь також візьмуть вихованці Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн».