Стартував розіграш Кубка Кременчука

У чвертьфіналах (а матчі цієї стадії тривають до двох перемог однієї з команд) зіграли вісім найкращих команд за підсумками першості міста.

У першій парі, яку склали ХК «Кременчук» та ХК «Айсберг», більш іменитий клуб довів свою перевагу вже у перших двох поєдинках — 4:1 та 6:2. А от в інших трьох парах для виявлення переможця знадобилося по три гри. У двобої ХК «Кремінь» ім. Литвина та ХК «Кременчук-JR» команди спочатку обмінялися перемогами з однаковим рахунком 3:2, а у вирішальному матчі сильнішими виявилися хокеїсти «Кременя» — 7:3 і піднесли головну сенсацію першого раунду змагань.

Тепер вони очікують на переможця пари ХК «Лубни» — ХК «Кальвадос». Наразі рахунок в серії — 1:1 (перший матч виграли лубенці — 5:4, а у другому сильнішими були полтавці — 5:2).

В останній парі визначився суперник ХК «Кременчук». Ним стали хокеїсти ХК «Фізкультурник», які виявилися сильнішими у серії за ХК «Метеор» — 2:1. Рахунок у серії відкрили саме метеорівці, перемігши своїх суперників у першому матчі — 4:1. Проте наступні дві гри краще провели «фізкультурники» — і саме вони крокують далі.

Види спорту:

Футбольні турніри: