Ольга Мазніченко: блискуча гра — не гарантія перемоги

Ольга Мазніченко

У матчі регулярного чемпіонату серед жіночих команд Серії А наша землячка Ольга Мазніченко набрала 27 очок у матчі з лідером турніру — «Фамілія Шіо» (П’яченца) — найбільше з часу свого дебюту в Італії.

Команда Мазніченко «Поццуолі» (Неаполь) програла «Фамілія Шіо» у запеклій боротьбі — 81:87. Мазніченко у матчі з лідерами грала без заміни, вона провела на майданчику всі 40 хвилин, набрала 27 очок і вперше у сезоні 2012-2013 років стала кращим снайпером своєї команди, випередивши навіть легіонерок із США.

Взагалі гра «Поццуолі» — «Фамілія Шіо» перетворилася на італійський бенефіс вихованки миргородського баскетболу Ольги Мазніченко. Окрім того, що вона набрала в атаці 27 очок, Мазніченко показала ще й у захисті один із кращих результатів в історії серії А — 15 результативних підборів під своїм кошиком!

У цьогорічному сезоні Ольга Мазніченко у складі «Поццуолі» зіграла 13 ігор (ще 7 матчів вона пропустила через травму). Її персональна статистика така: у 13-ти матчах — 429 хвилин ігрового часу (у середньому — 33,0 хвилини за гру), набрано загалом 170 очок (у середньому за гру — 13,1 очка).

Види спорту:

Футбольні турніри: