Чемпіонат світу з веслування: у Янчука бронза, Алтухов — четвертий

Наш спортсмен разом з напарником Тарасом Міщуком здобули перші медалі для Полтавщини

22 серпня у Мілані де триває чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Да скарбнички збірної України лягла перша медаль. Її здобули представник Полтавщини Дмитро Янчук та львівський спортсмен Тарас Міщук, які разом виступали у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Український дует у фінальному заїзді фінішував третім з результатом 1: 42, 759 хвилини. Чемпіонами у цьому фіналі стали росіяни (1:42, 035), друге місце у поляків (1:42, 575). Вітаємо Дмитра з медаллю і пишаємося ним.

Дмитро Янчук (праворуч) і Тарас Міщук з медалями чемпіонату світуДмитро Янчук (праворуч) і Тарас Міщук з медалями чемпіонату світу

Також у свій фінальний заїзд у каное-одиночці на 1000 метрів провів ще один представник Полтавщини Павло Алтухов. Він фінішував четвертим і отримав ліцензію на участь в Олімпійських іграх-2016, які відбудуться у Ріо-де-Жанейро.