Геворгян потрапив до заліку світового Гран-прі

Полтавець Геворг Геворгян у Самсуні (Туреччина) на першому цьогорічному етапі світової серії Гран-Прі з дзюдо посів 7-е місце у ваговій категорії до 66 кг (34 учасники) і заробив рейтингові очки у залік Кубка світу 2013 року.

Геворгян у першому раунді переміг Сінана Сандала (Туреччина), у другому — Михайла Пуляєва (Росія). У третьому раунді полтавець програв Мірзахіду Фарманову (Узбекистан), який і вийшов до півфіналу. А Геворгян «перемістився» до втішного турніру у боротьбі за «бронзу». Тут уже у першому раунді полтавець програв Камалу Хан-Магомедову (Росія) і посів підсумкове 7-е місце. Взагалі у ваговій категорії до 66 кг серед чоловіків двоє українців виступили у Самсуні чи не найкраще серед своїх колег по національній збірній — обидва вони набрали рейтингові очки Кубка світу: Георгій Зантарая традиційно завоював золоту медаль, а Геворг Геворгян фінішував не 7-му, заліковому місці.

Там же, у Самсуні, у ваговій категорії до 81 кг (35 учасників) виступатиме ще один наш земляк — кременчужанин Віталій Попович. Йому дещо пощастило з жеребом: у першому турі він буде вільним, у другому його суперником буде Мохамед Абделаал (Єгипет).