Євгенія Колесник і Марина Устенко завоювали дві «бронзі» чемпіонату країни з кросу

У Цюрупинську у перший день чемпіонату країни з легкоатлетичного кросу атлети збірної Полтавщини завоювали дві бронзові медалі.

Першою на п’єдестал пошани зійшла наша землячка Євгенія Колесник, яка посіла 3-є місце серед дівчат (до 15 років) на дистанції кросу 1 км з результатом 3 хвилини 31 секунда. Потім Марина Устенко завоювала бронзову медаль серед молоді (жінки) на дистанції кросу 4 км з результатом 15 хвилин 25 секунд.

Виступ збірної Полтавщини у перший день чемпіонату країни в Цюрупинську виявився цілком успішним. Ще 7 наших земляків фінішували на високих позиціях, що обов’язково принесе значні «дивіденди» у командній першості.

4-е місце серед юніорок посіла Валерія Зіненко, яка на дистанції 4 км показала результат 15 хвилин 07 секунд.

Серед чоловіків на дистанції 4 км одразу двоє полтавців увійшли до десятки кращих: 6-м фінішував Сергій Лисенко (12:46), 8-м — Антон Чепіжний (12:53).

Також 6-е місце серед молоді (чоловіки) на дистанції 4 км посів полтавець Руслан Лещенко (13:12).

У «бронзовому» забігу Марини Устенко виступала ще одна наша землячка Інна Скрипаль, яка серед молоді (жінки) на дистанції 4 км фінішувала 10-ю (17:23).

11-е місце серед юнаків на дистанції 3 км посів Владислав Агафонов (10:25), а Ярослава Кабушка на найвиснажливішій кросовій дистанції серед дівчат-юніорок — 6 км — фінішувала 12-ю (23:03).