Друга ліга: «Кремінь» і «Скала» ділять очки

«Скала» — «Кремінь»

Кременчужани привезли очко зі Стрию

19 вересня відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Єдиний представник Полтавщини в цьому дивізіоні кременчуцький «Кремінь» на виїзді грав проти стрийської «Склаи». Команді Сергія Ященка протистояв міцний суперник, тому можна сказати, що кременчужани здобули очко, а не втратили два.

«Скала» — «Кремінь» 1:1

«Скала»: Завгородний, Стасюк, Антонів, Бондаренко, Максимович (Подоляк, 75), Клименко, Рябушко, Скакун, Кміть (Березовий, 51), Кохман (Квич, 63), Пришнівський

Головний тренер: Василь Малик.

«Кремінь»: Онопко, Ентін (Кунєв, 73), Логінов (Ховбоша, 61), Шершень, Ченбай, Піскун, Тертишний, Бажан (Черній, 46), Гордя, Степанчук, Ігор Тимченко

Головний тренер: Сергій Ященко

Голи: Максимович (3) — Тимченко (40)

Господарі поля дуже хотіли перемогти, і вже на 3-й хвилині це показали, Гравці «Кременя» порушили правила на лівому фланзі і Тарас Максимович переправив м’яч у ворота після навісу від партнера. Такий початок не віщував для кременчуцької команди нічого доброго, проте на 40-й хвилині так само зі стандарту забив капітан «Кременя». Команда розіграла кутовий і капітан команди Ігор Тимченко завершив цей розігращ голом — 1:1. Оидві команди мали моменти, щоб вийти вперед, проте фортуна і голкіпери зробили все для того, щоб матч так і закінчився нічийним.