Друга ліга: «Кремінь» розійшовся миром з «Вересом»

«Кремінь» — «Верес»

Кременчужани втратили очки у домашньому поєдинку з рівненчанами

27 вересня в рамках десятого туру чемпіонату України з футболу у другій лізі кременчуцький МФК «Кремінь» вдома приймав «Верес» з Рівного. Гості відкрили рахунок, проте гол наприкінці матчу врятував кременчужан від поразки.

«Кремінь» (Кременчук) — «Верес» (Рівне) 1:1

«Кремінь»: Онопко, Ховбоша, Бажан (Тертишный, 89), Гордя (Піскун, 66), Шершень, Ченбай, Кунєв, Черній, Стрельцов, Степанчук (Ентін, 78), Тимченко

Головний тренер: Сергій Ященко

«Верес»: Рябий, Жовтюк, Гальчук, Носарєв, Орловський, Шутов, Дугіенко, Коблюк, Поручинський (Цурюпін, 82), Скоцький (Денега, 66), Лакуста

Головний тренер: Олег Лутков

Голи: Черній (83) — Коблюк (60)

На 89-й хвилині було вилучено Бориса Орловського

Перший тайм матчу «Кремня» і «Вереса» вийшов малорухливим і практично без небезпечних моментів. Всі події, які визначили результат цього протистояння сталися у другому таймі. На 60-й хвилині «Верес» вийшов уперед. Класним ударом зльоту розпечатав ворота «Кремня» Тарас Коблюк. Кременчужани кинулися відігруватися і їм це вдалося. На 83-й хвилині після масованої атаки гол забив Костянтин Черній — 1:1. Останні хвилини матчу «Кремінь» догравав у більшості, але вийти вперед не змогли.