Кубок Полтави: «Левада» ефектно переграє «Інваспорт»

«Інваспорт» — «Левада»

У Полтаві стартував кубок міста з футболу

29 вересня на полтавському стадіоні «Динамо» стартували матчі Кубку Полтави з футболу серед аматорських колективів міста. Відкривала турнір чвертьфінальна пара «Інваспорт» — «Левада», і левадівці в цьому протистоянні були сильнішими.

«Інваспорт» — «Левада» 0:2

«Інваспорт»: Перчик, Оробчук, Фалько, Хазяїнов, Угриновський (Водолага, 55), Сабодаш, Юзьків, Мухін (Черепенко, 46), Довгий, Михальчук, Оленич

Тренер: Олександр Верещака

«Левада»: Швець, Іваненко, Мануляк, Белан (Тарута, 55), Неборак, Попов (Чугуй, 24), Максюта, Коваленко, Ярош, Манасян (Оксенюк, 46), Комісарчук

Тренер: Денис Поліщук

Голи: Коваленко (22), Комісарчук (75)

Гра цих команд фактично була відкриттям нового турніру серед полтавських команд у цьому сезоні. І переможцем у цьому відкритті стала команда «Левада» Як і очікувалося у грі було багато боротьби і фолів і арбітрам довелося несолодко, адже у деяких моментах гравці не стримували емоцій і висловлювали своє невдоволення. Проте обійшлося без інцидентів і без скандалів. Команди грали не надто видовищно, адже і «Інваспорту» і «Леваді» часто не вдавалися атаки, і м’яч діставався захисникам суперника або воротареві. Проте, все ж таки «Левада» більше володіла м’ячем і створювала моменти, тому рахунок можна назвати цілком закономірним.

Перший гол влетів у ворота «Інваспорта» ледь не з центру поля. Гравець «Левади» Андрій Коваленко, напередодні Ліги Чемпіонів, напевно згадав гол римлянина Флоренци у ворота «Барселони». Футболіст прийняв м’яч і вибив його в бік воріт. Здавалося, що «левадник» вистрілив навмання, проте м’яч по хитрій траєкторії залетів у ворота і вийшов красень-гол — 0:1. Йшла 22-га хвилина матчу.

Другий м’яч влетів у ворота Ігоря Перчика вже у другому таймі. Ярослав Комісарчук пробив у дев’ятку воріт, голкіпер потягнув м’яч, проте зробив це вже за лінією воріт. Боковий арбітр був поруч і все бачив, тому гол зарахували без проблем — 0:2.

Так і закінчилася перша битва Кубка Полтави з футболу. Хто ще має зіграти на стадії 1/4 фіналу цього турніру дивіться тут.