Ксенія Безугла здобула другу медаль на чемпіонаті світу, цього разу срібну (відео)

Права рука полтавки принесла їй друге місце на чемпіонаті світу з армреслінгу

У столиці Малайзії місті Куала-Лумпур триває чемпіонат світу з армреслінгу На цій світовій першості виступають і полтавські спортсмени, зокрема полтавка Ксенія Безугла, яка виступає у віковій групі до 21 року у ваговій категорії 65 кг.

video.pngЧемпіонат світу з армреслінгу в Малайзії. Фінальний поединок Ксенії Безуглої і Ельміри Алєєвої з 53:15 по 57:25

Ліва рука Ксенії вже зробила її чемпіонкою світу, цього ж разу наша землячка боролася на праву руку. У цій боротьбі Ксенія посіла друге місце, у фіналі поступившись спортсменці Ельмірі Алєєвій з Росії. Вітаємо Ксенію з двома медалями на чемпіонаті світу і пишаємося нею.

Нагадаємо, що у боротьбі на ліву руку Ксенія стала чемпіонкою світу у своїй ваговій категорії, здолавши у фіналі спортсменку зі Швеції.