Кубок Полтави: «Атлетик» завдяки серії пенальті пройшов «Динамо» (відео)

«Динамо» — «Атлетик»

Команди забили суперникам по два м’ячі, проте переможець визначився лише в лотереї

2 жовтня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Полтави з футболу між командами «Динамо» та «Атлетик». У динамічному поєдинку глядачі побачили все, і забиті м’ячі, і емоції, і серію пенальті.

«Динамо» — «Атлетик» 2:2 (2:3 по пен.)

«Динамо»: Кримський, Петренко (Куницький, 46), Горбань, Сороковой, Литвиненко, Козін (Корольов, 46), Храмов, Корсун, Снітько, Шеремет, Борзовець

Тренер: Олексій Бортнік

«Атлетик»: Золотарьов, Сіукаєв (Сидоренко, 44), Пілко, Мудрий, Ісай, Алексеєнко (Денисенко, 87), Васільєв, Дмитренко (Красевич, 46), Рябенко, Рукавиця, Гайдар (Рябуха, 63)

Тренер: Євген Сіукаєв

Голи: Храмов (70), Куницький (90+1) — Рукавиця (14), Рябенко (85)

У серії пенальті за «Атлетик забили Мудрий, Рябенко і Сидоренко. Не забили — Васильєв і Рукавиця. У складі «Динамо» 11-метрові реалізували Горбань та Корсун, не реалізували — Литвиненко, Храмов і Корольов.

Цей матч за напругою і динамічністю не поступався попередній зустрічі між лідерами полтавського футболу. Тільки тут крім голів, емоцій і накалу була ще й серія пенальті. Команди одразу розпочали гру з атак, причому з обопільних. На стартових хвилинах атаки «Атлетика» виглядали гострішими і частіше закінчувалися ударами. Натомість динамівці частенько втрачали м’яч біля штрафного майданчика суперника. Захарові Шеремету і Ярославу Храмову ніяк не вдавалося, як слід прикластися до м’яча і влучно пробити. А от «Атлетик» зумів. Вже на 14-й хвилині Ігор Рукавиця змусив підопічних Олексія Бортніка розігрувати м’яч з центра поля. У першому таймі команди розтранжирили по кілька моментів і пішли на перерву за мінімальної переваги номінальних гостей.

По перерві команди зробили кілька замін, які активізували гру. В першу чергу забігали «динамівці». Проте Все ті ж Шеремет, Борзовець і Храмов ніяк не могли забити. Так було до 70-ї хвилини, коли Ярославу Храмову все ж вдалося поцілити у ворота — 1:1.

Коли у повітрі запахло серією пенальті, «Атлетик» кинувся виправляти ситуацію. Євген Сіукаєв, який вийшов з гри через пошкодження руки тепер підказував партнерам з кромки поля, як діяти. А от «Динамо» напевно перебували в ейфорії від забитого м’яча, адже прогавили атаку суперника, яку точним ударом завершив Роман Рябенко — 2:1. Ті хто чекали серію пенальті розчаровано зітхнули.

А от «Динамо» не зітхало, а повірило в свої сили і побігло відігруватися, натомість «Атлетик» навпаки виглядав дещо втомленим. Слід сказати, що попри високий емоційний градус матчу, всі учасники дійства, включаючи гравців, тренерів і арбітрів не виходили за рамки пристойності і поводилися по-спортивному гідно. Арбітр матчу компенсував три хвилини і на першій з них «Динамо» зрівняло рахунок. Подача зі штрафного закінчилася точним ударом Куницького — 2:2

Серія пенальті була не надто гольовою, адже чудово діяли обидва голкіпери, і навпаки ті хто виконував удари іноді робили це не найкращим чином.

У підсумку, «Атлетик» проходить далі і приєднується до півфіналістів «Зорі-Ворскли» та «Левади», а «Динамо» залишається лише працювати над помилками.

Останній учасник 1/2 фіналу Кубка Полтави визначиться 6 жовтня, право пройти далі розіграють «Будівельник» і ДЮСШ «Ворскла».