Полтава перемогла Харків

Віталій Макаренко

У Харківському бійцівському клубі «Оплот» відбулась матчева зустріч збірних команд Полтави та Харкова зі змішаних єдиноборств, яка завершилася з рахунком 3:1 на користь полтавців.

У ваговій категорії до 77 кг Віталій Макаренко переміг Андрія Шпоту (за результатами 4 раундів одностайним рішенням суддів). У ваговій категорії до 77 кг Микита Адарченко програв Андрію Запарі (на 2-й хвилині 1-го раунду — задушливим прийомом) і рахунок у матчі зрівнявся — 1:1. Та у двох наступних категоріях полтавці святкували перемоги: до 84 кг — В’ячеслав Богомол переміг Івана Кащєєва (у 2-му раунді задушливим прийомом — «гільотина»); до 93 кг — Віталій Онищенко переміг Сергія Цибульняка (на 4-й хвилині 6-й секунді 1-го раунду — технічним нокаутом).

Віталій Макаренко VS Андрій ШпотаВіталій Макаренко (Полтава) проти Андрія Шпоти (Харків)