Вимушена заміна приносить «Ворсклі» перемогу у Львові

Команда Василя Сачка бере три очки у матчі з львівськими «Карпатами»

18 жовтня в рамках 11-го туру ліги «Парі-Матч» місцеві «Карпати» приймали полтавську «Ворсклу». Не зважаючи на кадрові труднощі, зумовлені травмами та дискваліфікаціями, команда Василя Сачка їхала у Львів за перемогою. В той же час, львів’яни на своєму полі теж прагнули перемоги і лише футбол мав дати відповіді на всі питання.

«Карпати» — «Ворскла» 1:3

«Карпати»: Мисак, Новотрясов, Кравець, Пластун, Гітченко (Даушвілі, 69), Мірошниченко (Гуцуляк, 78), Худоб’як, Голодюк, Кльоц, Страшкевич (Ксьонз, 55), Кожанов.

Тренер: Ігор Йовічевіч.

«Ворскла: Богуш, Сімінін (Квасний, 90+12), Даллку, Дитятьєв, Сімінін, Чеснаков, Скляр, Громов, Турсунов (Одарюк, 90+11), А. Ткачук, Ковпак (Бараннік, 20).

Тренер: Василь Сачко.

Голи: Турсунов (4 аг) — Бараннік (38, 50), А. Ткачук (72).

Перед цим матчем вболівальників «Ворскли» хвилювало питання посту № 1. На місце основного воротаря претендували Станіслав Богуш, який лише почав тренуватися після травми і молодий кіпер Ян Вічний. Василь Сачко віддав перевагу досвідченому Богушу. Замість дискваліфікованого Антона Шиндера на позиції центрфорварда вийшов Олександр Ковпак.

Перший тайм став для команди Василя Сачка дуже неоднозначним. Полтавці практично провалили стартову десятихвилинку, та й з точки зору видовищності, футбол у виконанні «Карпат» виглядав більш переконливо. Проте атаки полтавців частіше закінчувалися ударами по воротах, та й забивала у першій половині зустрічі лише «Ворскла». Спочатку полтавці забили у власні ворота. Вже на 4-й хвилині стандарт біля воріт «Ворскли» обернувся автоголом. Після невдалої подачі м’яч у свої ворота зрізав, хто б міг подумати, Санжар Турсунов. Здалося навіть, що узбек зробив це не через незрабну помилку, а скоріше рефлекторно, адже зазвичай він грає біля чужих воріт. Хай там як, рахунок став 1:0. Тепер Василеві Сачку треба було щось вигадувати. На додачу пошкодження отримав Олександр Ковпак і замість нього на поле вийшов Олег Бараннік. Олег і став героєм першого тайму. На 38-й хвилині Бараннік ударом головою замкнув класну подачу Санжара Турсунова — 1:1. За такого рахунку команди і пішли на перерву.

Другий тайм теж розпочався з наступів «Карпат», але поки господарі наступали, «Ворскла» вийшла вперед. Армен Даллку підключився до атаки на правому фланзі, навісив на Баранніка. У Олега сьогодні гра пішла на славу, другий удар головою теж виявився влучним — 1:2. Все перевернулося з ніг на голову. Після цього м’яча про себе активно нагадали львівські фани. Вони закидали поле «димовухами», через що арбітр був вимушений зупинити гру. Ця пауза пішла на користь «Ворсклі». По-перше, коли дим ще не повністю розсіявся, але команди вже поновили гру, арбітр не помітив гру рукою Сергія Сімініна. А по-друге, «Ворскла» знову забила. Масована атака полтавців призвела до паніки у штрафному майданчику «Карпат». «Ворскла» виграла всі підбирання, одне з яких призвело до влучного удару від Андрія Ткачука — 1:3. Цей гол святкували всі, крім його автора — Андрій багато років виступав у львівській команді.

Кінцівка матчу позначилася домінуванням «Ворскли». Львів’яни почали грати грубо, і склалося враження, що футболісти просто зневірилися у власних силах. Через димове «шоу» від фанатів арбітр компенсував до матчу аж 11 хвилин. За цей час голів глядачі стадіону «Україна» не побачили. У підсумку маємо переконливу перемогу «Ворскли» і відзначаємо нашого експерта-оптиміста Юрія Мармача, який єдиний з наших експертів спрогнозував перемогу «Ворскли» у Львові.