Друга ліга: “Кремінь” розгромив “Енергію-НК”

Кременчуцька команда порадувала своїх вболівальників виїзним розгромом

22 жовтня відбулися матчі 14 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Єдиний представник Полтавщини у цьому дивізіоні кременчуцький «Кремінь» їздив у гості до «Енергії-НК». Кременчужани були явними фаворитами протистояння і кінцевий рахунок це яскраво продемонстрував.

«Енергія-НК» — «Кремінь» 0:4

«Кремінь»: Олійник, Курелех (Бажан, 70), Шершень, Ховбоша, Кунєв, Тертишний, Стрельцов, Ченбай, Степанчук (Остапенко, 80), Тимченко, Черній

Головний тренер: Сергій Ященко

Голи: Черній (15), Тимченко (42 пен, 90), Бажан (90+3)

У другій лізі цей тур дав старт другому колу чемпіонату. Для кременчужан це старт вийшов надпозитивним, хоча слід зважити на клас суперника. При всій повазі до суперників, команда з Нової Каховки наразі відверто слабша за «Кремінь». Підсумковий рахунок став яскравою ілюстрацією до різниці команд у класі.

На 15-й хвилині Костянтин Черній класним ударом у дев’ятку реалізував вихід віч-на-віч і відкрив рахунок — 0:1. Наприкінці першого тайму той же Черній заробив пенальті, який реалізував капітан команди Тимченко — 0:2. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Майже увесь другий тайм команди не забивали, проте на останніх хвилинах «Кремінь» знову «прорвало». Тимченко но 90-й та Бажан на третій доданій хвилині оформили остаточний рахунок у матчі — 0:4.