Чемпіонат України: виграючи в два м’ячі, «ПЗМС» поступилася «Злагоді» (відео)

Капітан «ПЗМС» Валерія Єрмоленко

Полтавські футзалістки не змогли взяти очки у матчі з гостями з Дніпропетровська

24 жовтня у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч четвертого туру чемпіонату України з футзалу серед команд жіночої Екстраліги. Полтавська команда «ПЗМС» приймала команду «Злагода» з Дніпропетровська. Ця гра стала для вболівальників дещо «каскадною» в плані емоцій, адже розпочався матч для нас досить вдало, а закінчився — поразкою.

«Злагода» від самого початку виглядала фаворитом поєдинку і більше атакувала, проте полтавки чудово тримали оборону і добре контратакували. Великою ложкою дьогтю у грі «ПЗМС» стали розіграші стандартів. Полтавки бездумно били м’яч у бік воріт суперника. Проте варто відзначити воротаря «Злагоди» Віру Соболєву. Полтавки змусили її добряче політати за м’ячем протягом матчу. А у старті насідали гості. Команда Миколи Кудацького закрилася в обороні, проте перша ж наша контратака призвела до голу Таїсії Бабенко — 1:0. Йшла шоста хвилина матчу.

Гол додав полтавкам впевненості і на 13 хвилині, Таїсвя Бабенко скористалася помилкою суперниці і подвоїла рахунок — 2:0. До перерви «Злагода» зусиллями Ксенії Гриценко відіграла один м’яч — 2:1.

У другому таймі навпаки забивати почали гості, причому одразу. На 23-й хвилині рахунок вже був на користь «Злагоди», постаралися та ж Ксенія Гриценко та Олена Підгірна. Підгірна. Під кінець матчу полтавки кинулися відігруватися і заперли гостей на їх половині. В атаку пішла навіть страж воріт «ПЗМС» Олена Цикаленко. Таким чином інша Олена, Підгірна вибиваючи м’яч подалі від своїх воріт чітко влучила в пусту рамку «ПЗМС» — 2:4.