ФК «Рокита» — переможець Суперкубка Полтавщини-2015

ФК «Рокита» - володер Суперкубка Полтавщини-2015

Рокитяни переграли «Олімпію» з Савинців і додали до свого чемпіонства ще один трофей

24 жовтня у Пирятині відбувся матч за Суперкубок Полтавської області 2015 року між ФК «Рокита» та командою «Олімпія» з селища Савинці миргородського району. Цей матч остаточно розподілив усіх переможців цього сезону в аматорському футболі Полтавщини. Чемпіон області «Рокита» з володарем Кубку області «Олімпією» вирішили долю останнього трофею цього сезону.

«Олімпія» — «Рокита» 1:2

«Олімпія»: Цибулько, Безуглий, Ситник, Овдієнко, Гриценко, Гришанович, Пономаренко, Богомаз, Радченко, Гулович, Ковтун

На заміні: Макаренко, Левцун, Шеремет, Диндіков, Василенко, Богиня, Мазур

Тренер: Володимир Гришко

«Рокита»: Голуб, Гориславець, Полтавець, Ткаченко, Манасян, Щочка, Тарганчук, Словак, О. Семука, Гребінюк, Р. Семука

На заміні: Полтавець, Карась, Корнійчук, Козлов, Шиленко, Мануляк, Василенко

Тренер: Андрій Северин

Голи: Гриценко (90+4) — Р. Семука (65), Манасян (73)

На 90+3 хвилині був вилучений Козлов («Рокита»)

В першому таймі м’ячем більше володіла «Олімпія» проте голів це команді Володимира Гришка не приносило. А от другий тайм став дещо продуктивнішим, при чому для обох команд. На 65-й хвилині з глибини поля пішла подача у штрафний майданчик «Олімпії». Роман Семука отримав м’яч після скидки і влучно пробив — 0:1.

На 73-й хвилині той же Семука виконав чудову флангову подачу яку замкнув Арсен Манасян — 0:2. Тепер «Олімпії» треба було зробити неможливе. Неможливого не сталося, хоча «Олімпія» на останній доданій хвилині підсолодила пігулку голом. Його забив Сергій Гриценко. У підсумку 1:2 і «Рокита» — володар Суперкубку Полтавщини-2015.