Перша ліга: «Гірник-Спорт» вдома не зміг обіграти «Геліос» (відео)

«Гірник-Спорт» - «Геліос»

Непроста гра у Комсомольську залишилася без переможця

1 листопада у Комсомольську місцевий «Гірник-Спорт» в рамках 15 туру першої ліги приймав харківський «Геліос». Комсомольчан можна було назвати фаворитами даної зустрічі, проте по ходу матчу їм довелося відіграватися. Це воне зробити зуміли, а от дотиснути харків’ян і здобути максимум — ні.

«Гірник-Спорт» — «Геліос» 0:0

«Гірник-Спорт»: Ситников, Волчков (Климаков, 75), Голядинец, Ломко, Моисеенко, Глушицкий, Пивовар, Воронченко, Герасимец, Дячук, Ивашко.

Головний тренер: Ігор Жабченко

«Геліос»: Зарубін, Бордіян, Лобойко, Чередніченко, Комарницький (Сартина, 48), Задоя, Луценко, Субочев (Кіча, 87), Іванко (Агіапов, 65), Соломко, Кравченко.

Головний тренер: Сергій Сізіхін

Голи: Івашко (30) — Кравченко (14)

На 90+4-й хвилині було видалено Дячука (друга жовта картка) та старшого адміністратора С. Рижих (нецензурна лексика на адресу арбітра)

На початку першого тайму «гірники» володіли територіальною перевагою, проте перша ж серйозна контратака «Геліоса» призвела до голу. Вихованець полтавського футболу Субочев прострелив з флангу і Кравченко головою замкнув цю передачу — 0:1.

У середині першого тайму рахунок став рівним. Тепер результативну контратаку провели господарі. Тепер вже Пивоваров пройшов по флангу і віддав передачу на Івашка який завершив цю атаку голом — 1:1.

У другому таймі голів не було, були лише небезпечні моменти з обох сторін, фоли та емоції. Таким чином маємо два вилучення на останніх хвилинах і нічию.