Перша ліга: ФК «Полтава» мінімально переграв «Тернопіль»

Завдяки голу Дениса Фаворова, полтавці святкують перемогу над аутсайдером

14 листопада в ФК «Полтава» в рамках 17 туру першої ліги приймала аутсайдера першості ФК «Тернопіль». До Полтави приїхала команда, яка давно знаходиться у нижній частині турнірної таблиці першої ліги, проте ця команда неодноразово доводила, що недооцінювати її не варто. Команді Анатолія Безсмертного теж було нелегко, проте вони змогли здобути мінімальну перемогу.

ФК «Полтава» = ФК «Тернопіль» 1:0

ФК «Полтава»: Бонь, Парамонов, Кравченко, Фаворов, Недоля, Іванов, Зеленевич, Насібулін, Ковтун, Зозуля, Семенець

В запасі: Кринський, Ковальчук, Прокіпчук, Масалов, Стеценко, Ткачов, Шастал

В. о. головного тренера: Анатолій Безсмертний

ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Чорний, Гаврилюк, Богданов, Соколовський, Дорі, Сороцький

На заміні: Кравчук, Кривий, Полянчук, Гром’як, Капелян, Кондзьолка, Кіцак

Головний тренер: Василь Івегеш

Гол: Фаворов (21)

На 58-й хвилині було видалено Ігоря Сороцького (друга жовта)

Полтавці розпочали матч досить жваво і на 21-й хвилині Денис Фаворов, отримавши класну передачу з глибини поля переграв голкіпера і відкрив рахунок. На 40-й хвилині перевага нашої команди могла стати подвійної, проте футболісти «Полтави» пробачили голкіперу суперників помилку і не влучили у порожні ворота. Гості з Тернополя відповідали переважно штрафними, проте все марно. У другому таймі нападник «Тернополя» Сороцький за суперечки з арбітром отримав другу жовту картку і змушений був піти з поля, залишивши свою команду в меншості. Рахунок у матчі так і залишився незмінним — 1:0 на користь «Полтави».