Двое полтавських спортсменів стали переможцями Кубка України з пауерліфтингу

Присідання виконує Анатолій Новописьменний

В’ячеслав Шавлай та Анатолій Новописьменний стали першими на національному турнірі

Днями у Коломиї завершився Кубок України з класичного пауерліфтингу. Кращі спортсмени зі всіх областей України приїхали позмагатися за звання переможця. Виступали на Кубку і представники Полтавщини, проте лише трьом з них вдалося завоювати медалі, двом — «золото».

Перше місце на Кубку України посів комсомольський ліфтер В’ячеслав Шавлай, який виступав у ваговій категорії 59 кг. В’ячеслав за сумою вправ показав результат 502 кг, що майже на 30 кг більше ніж у найближчого суперника.

Також у якості переможця з Коломиї поїхав Анатолій Новописьменний, який змагався у ваговій категорії до 93 кг. Анатолій за три вправи підкорив вагу 770 кг.

«Срібло» на Полтавщину везе ще один наш пауерліфтер Станіслав Будаєв (вагова категорія до 83 кг) — він за сумою трьох вправ взяв 620 кг, у переможця Павла Мисника з Львівщини 627 кг)