ХК «Кременчук» рекордно розгромив харківську «Юність»

Команда Дмитра Підгурського розім’ялася на черговому аутсайдерові

Сьгодні у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг», ХК «Кременчук» в рамках 14-го туру Екстраліги 2015/2016 приймав харківську «Юність». На лід проти кременчужан вийшла команда, яка посідає останню сходинку в турнірній таблиці. При всій повазі до суперника, будь-який результат крім перемоги наших хокеїстів був би не те що сенсацією, а справжнім магічним зимовим дивом. На щастя для нас, дива не сталося.

ХК «Кременчук» — «Юність» 25:2 (8:1, 9:1, 8:1)

«Кременчук»: Безорчук (Єлисєєв 29:02), Качмар, Луговий, Янішевський, Бойков, Васильєв, Варивода, Романенко, Гриценко, Підгурський, Чернишенко, Ісаєнко, Дегтярьов, Мікулко, Сірченко, Петранговський, Лисак

Головний тренер: Дмитро Підгурський

«Юність»: Томашук (Хмель, 20:00; Томашук, 40:00 ), Полторак, Семененко, Крюченко, Шатєєв, Скребела, Кузьменко, Олійник, Савченко, Гайко, Алексанян, Колядинський, Одноворченко, Хохлов, Єфремов

25:2 — Качмар (58:49)

Матч неочікувано розпочався з шайби у виконанні «Юності». Одна з несміливих атак харків’ян закінчилася вдалим кидком Шатєєва. Проте після цього все встало на свої місця. ХК «Кременчук» вже у першій третині матчу зумів закинути вісім шайб, при цьому їх авторами були семеро хокеїстів. Інтрига була лише в одному — чи зможуть сьогодні забити всі гравці ХК «Кременчук».

Другий період розпочався так само як і перший з шайби від «Юності». Проте далі продовжилася шайбова вакханалія «Кременчука». Команди замінили воротарів, проте на загальну картину це не вплинуло. У ворота «Юності» влетіло ще дев’ять голів і кінцівка матчу перетворилася на формальність.

У третьому періоді у ворота «Юності» влетіло ще вісім шайб. «Кременчук» без проблем переміг і встановив рекорд нинішнього чемпіонату за забитими голами в одній грі.

Нагадаємо, що продовження знущання над харківською «Юністю» відбудеться завтра. Початок другого матчу туру о 13:00.