ХК «Кременчук» здолав «Білого барса»

Команда з Полтавщини провела черговий вдалий поєдинок

Сьогодні у Кременчуці в рамках 21-го туру Екстраліги 2015/2016, ХК «Кременчук» приймав команду «Білий барс» з Білої церкви. Не зважаючи на те, що у складі кременчуцької команди багато збірників, які тільки-но повернулися з кваліфікаційного турніру в Японії, команда Дмитра Підгурського здобула чергову впевнену перемогу.

ХК «Кременчук» — «Білий барс» 8:2 (5:0,1:2, 2:0)

ХК «Кременчук»: Безорчук, Ісаєнко, Акимов, Васильєв, Дегтярьов, Жовнір, Качмар, Романенко, Сірченко, Бойков, Гриценко, Карпенко, Коренчук, Костюк, Лисак, Луговий, Мікулко, Підгурський, Петранговський, Чернишенко, Янішевський

«Білий барс»: Люлючук, Ганапольський, Гриценко, Дикий, Ліщінер, Поцілуєнко, Сологуб, Сухонос, Генералов, Денискін, Козієнко, Лєсніков, Люльчук, Мкртчан, Найдьонов, Праведний, Разумов, Ружніков, Черемнов, Шевченко

8:2 — Петранговський (49:40)

Вже перший період зняв всі питання стосовно переможця цього матчу. Кременчужани захопили ініціативу і «накидали» суперникам п’ять шайб «на різний смак і колір». Подальші відрізки гри стали формальністю.

Мабуть і самі хокеїсти «Кременчука» заспокоїлися і зарано повірили у свій успіх. Інакше не поясниш той факт, що ХК «Кременчук» другий період програв. На гол Тимура Гриценка «барси» відповіли неочікуваними шайбами від Ружникова та Поцілуєнка.

У третьому періоді кременчужани «прокинулися» і довели гру до переможного кінця, закинувши ще дві шайби. У підсумку — 8:2, чергові кременчуцька «вікторія».