ХК «Кременчук» вдома переміг київський «Компаньйон»

Наші хокеїсти вкотре переграли аутсайдера

Сьогодні у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг» хокейний клуб «Кременчук» приймав київську команду «Компаньйон». Юнаки з Києва приїхали змагатися з майстерними та злими після поразки від «Донбасу» кременчужанами. Команда Дмитра Підгурського отримала прогнозовану і заслужену перемогу

ХК «Кременчук» — «Компаньйон» 8:0 (2:0, 1:0, 5:0)

ХК «Кременчук»: Шевчук (Єлісеєв, 40:00), Качмар, Луговий, Жовнір, Бойков, Коренчук, Васильєв, Андрейків, Костюк, Романенко, Гриценко, Підгурський, Чернишенко, Ісаєнко, Дегтярьов, Мікулко, Акімов, Сірченко, Петранговський, Лисак, Карпенко

Головний тренер: Дмитро Підгурський

«Компаньйон»: Петленко (Дорош, 57:35), Татарін, Савицький, Козачук, Рябенко, Янович, Боронило, Храмков, Орлов, Крикун, Артем’єв, Трохимчук, Швачка

8:0 — Чернишенко (56:20)

Перший період не порадував глядачів великою кількістю голів. Лише не самому початку шайбу швидко закинув до воріт суперника наш захисник Валентин Сірченко, а ближче до кінця це саме зробив Денис Ісаєнко. Чим запам’ятався цей період, так це тотальною перевагою кременчужан і «гіперактивними» воротами Михайла Шевчука які кілька разів сунулися з місця, змушуючи персонал встановлювати каркас назад.

Другий період взагалі мав шанси пройти без шайб. Дмитро Підгурський дав відпочинок кільком хокеїстам, включаючи капітана Володимира Романенка. Без них «Кременчук» ніяк не міг забити і все йшло до «сухого» періоду. Ситуацію виправив Владислав Луговий який за півтори хвилини до кінця ігрового відрізку зробив рахунок 3:0.

В останньому періоді «Кременчук» просто добив суперника, який добряче втомився. Кременчужани, особливо не напружуючись накидали юним «компаньйонам» ще п’ять шайб і оформили чергову перемогу.