Владислав Лобач загубив «бронзу» в останній грі

У Дніпропетровську відбувся 8-й етап чемпіонату країни зі спортивного боулінгу 2012/2013, в якому полтавець Владислав Лобач ледь не створив сенсацію, проте він так і не зміг зійти на п’єдестал пошани.

У першій кваліфікації за сумою 6-ти ігор Лобач мав 7-й результат (1182 кеглі). У другій кваліфікації — після 10-ти ігор — полтавець здійснив стрімкий прогрес і сенсаційно вийшов на другу позицію у боротьбі з гравцями, які є членами збірної України. Наш земляк уже мав суму — 1982 кеглі і зміг пробитися до фінального «раунду Робін» (8 фіналістів) з другим результатом!

У фінальному «раунді Робін», який складався з 8-ми ігор, Владислав Лобач, здавалося, впевнено крокував до числа призерів. У першій грі він вибив 198 кеглів, у другій — 200, у третій — 191, у четвертій — 188, у п’ятій — 162, у шостій — 176, у сьомій — 198. Після 7-ми із 8-ми фінальних ігор полтавець посідав 3-є місце серед фіналістів. Залишалася ще лише одна, восьма гра... І тут сталося непередбачене: полтавець показав свій найгірший результат у фінальній серії загалом — вибив лише 142 кеглі. До цього його найгіршим результатом у фіналі було 162 кеглі (у п’ятій грі) — тобто на 20 очок більше. Саме цих 20 очок Владиславу Лобачу у підсумку якраз і не вистачило, щоб завоювати бронзову медаль 8-го етапу чемпіонату України.

З урахуванням суми 10-ти ігор кваліфікації і 8-ми ігор фінального «раунду Робін» Лобач вибив 3537 кеглів і фінішував на 5-му місці. Переміг у Дніпропетровську Олександр Кондратьєв (Київ) — 3617 кеглів, срібним призером став Станіслав Погорецький (Харків) — 3581, бронзовим — Валентин Кучеренко (Київ) — 3555 (це — лише на 18 кеглів більше, ніж у полтавця).

У той же час полтавець у фіналі випередив майстра спорту Олександра Щербініна (Черкаси) — 3495 і двох братів — гравців збірної України майстрів спорту міжнародного класу з Одеси Михайла Каліку (3383), який до 8-го етапу був лідером чемпіонату України серед чоловіків, а також його брата Олександра Каліку (3379).

Боулінг у Полтаві стрімко прогресує. І Владислав Лобач довів це своїм вдалим виступом у Дніпропетровську. Цікаво, що після 8-ми турів чемпіонату Полтави Лобач перебуває на 6-му місці (146 очок). А якщо «середнячок» чемпіонату Полтави веде боротьбу за нагороди етапу чемпіонату України, то це вже про щось говорить...