Збірна «Полтава-Суми» перемогла збірну півдня

У харківському клубі «Оплот» відбувся матч зі змішаних єдиноборств, в якому збірна команда Полтави та Сум перемогла збірну півдня України — 3:2.

Першу перемогу землякам приніс Андрій Рєзник, який у категорії до 70 кг переміг Івана Завірюху у 3-х раундах, за рішенням суддів.

У наступному поєдинку (до 77 кг) рахунок зрівнявся (1:1), адже Дмитро Неткачєв програв миколаївцю Олегу Обревку у першому раунді — на 1 хвилині 12 секунді задушливим прийомом (трикутник).
У двох наступних битвах бійці збірної Полтава-Суми перемагали представників півдня технічними нокаутами, після яких арбітри зупиняли поєдинки: Сергій Гузєв (до 84 кг) — Романа Брагіна — на 2-й хвилині 1-го раунду, а Юрій Чижевський (до 93 кг) — Миколу Синякова — на 2-й хвилині 28-й секунді 1-го раунду. Після цих боїв рахунок став 3:1 на користь Полтави-Сум і перемога у матчі вже була забезпечена нашим землякам і сусідам.

В останньому, п’ятому поєдинку матчевої зустрічі (понад 93 кг) представник збірної півдня В’ячеслав Костюк переміг Артема Черкова (Суми) — нокаутом на 1-й хвилині 54-й секунді 2-го раунду. Так остаточний рахунок у матчі став 3:2 на користь збірної Полтави та Сум.

Види спорту:

Футбольні турніри: