«Ворскла» дозволила київському «Динамо» достроково стати чемпіоном

Полтавці мінімально поступилися в Києві

24 квітня у Києві на НСК «Олімпійський» полтавська «Ворскла» в рамках 23-го туру «Ліги Парі-Матч» грала з київським «Динамо». Кияни грали за право достроково називатися чемпіонами, полтавці хотіли цьому завадити.

«Динамо» — «Ворскла» 1:0

«Динамо»: Шовковський, Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш, 68), Велозу, Гусев (Гонсалес, 68), Мораес.

Головний тренер: Сергій Ребров.

«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Дитятьев, Даллку, Пердута (Сапай, 40), Ткачук, Скляр, Ребенок, Чеснаков, Бартуловіч (Громов, 61), Шиндер.

Головний тренер: Василь Сачко.

Гол: Морайес (36).

У складі «Ворскли» вкотре поза стартом залишився Артем Громов, який отримав травму задньої поверхні стегна. Тож на флангах атаки зіграли Младен Бартуловіч та Павло Ребенок. Василь Сачко відмовився від гри у два нападники, відрядивши Антона Шиндера в атаку наодинці.

Гру команд у першому таймі можна охарактеризувати словами, господарі атакують, гості — обороняються і сподіваються на контратаку. За всю сорокап’ятихвилинку найнебезпечнішими моментами біля воріт «Динамо» було кілька кутових. Кияни змушували «Ворсклу» грати від оборони. Якщо на перших хвилинах нам це вдавалося успішно, то ближче до середини, коли футболісти дещо втомилися, кияни почали створювати моменти. На 25-й хвилині Дмитро Непогодов потягнув м’яч після від Андрія Ярмоленка. Дмитро взагалі добряче попрацював, недарма його визнали кращим гравцем «Ворскли» у першій половині матчу.

Динамівці дуже хотіли забити. Настільки сильно, що коли на 29-й хвилині Морайес, біжучи на добивання після удару Рибалки, не встиг за Непогодовим, вирішив намалювати пенальті. Суддя, о диво, розібрався у ситуації і на «точку» не вказав. На 35-й хвилині Сидорчук навіть забив гол, але перед цим його партнер порушив правила і арбітр встиг свиснути фол. Правда на 36-й хвилині кияни виправилися. Сидорчук виніс м’яч від свого штрафного майданчика і той опинився у Ярмоленка. Андрій накрутив Пердуту і Дитятьєва і віддав на Морайеса, який не схибив — 1:0. При цьому Ігор Пердута травмувався і на поле вийшов Вадим Сапай. Вся надія на другий тайм.

Після перерви футболісти «Ворскли» вийшли більш агресивними. Невідомо, що у роздягальні їм сказав Василь Сачко, але моменти у команди з’явилися. На 53-й хвилині Андрій Ткачук увійшов до штрафного майданчика, обіграв Хачеріді і пробив — повз ворота. Пізніше на небезпечній позиції для удару опинився Антон Шиндер, але втратив м’яч. На полі навіть з’явився недотравмований Артем Громов. У грі побільшало боротьби і жорстких стиків. Проте голів більше не було. У підсумку — «Динамо» чемпіон, а «Ворскла» — готується до домашньої зустрічі проти «Карпат».