«Полтавчанка-ПНПУ» виграє аматорську Лігу!

Полтавчанка-ПНПУ

Жіноча волейбольна команда СК «Полтавчанка-ПНПУ» стала чемпіоном аматорської ліги України з волейболу, взявши реванш у своїх минулорічних кривдниць.

У «фіналі чотирьох» наші дівчата не залишили шансів жодній із команд суперниць. Спочатку вони обіграли ЗІЕІТ із Запоріжжя — 3:1, потім були биті харківський клуб «ХДЗА — Колос» та київський «Інваспорт» з однаковим рахунком — 3:0. Таким чином, програвши лише одну партію та набравши максимум очок полтавки стали чемпіонами України.

Цікаво, що і в регулярній першості СК «Полтавчанка-ПНПУ» не програла жодного матчу з десяти проведених, посівши перше місце в турнірній таблиці. Наші волейболістки віддали суперницям лише дві партії, а 30 виграли! Взагалі, у першості країни серед аматорських команд Полтавщину представляли три клуби: вищезгадана СК «Полтавчанка-ПНПУ», полтавська СДЮШОР −2 та кременчуцьке «Педучилище». Кременчужанки зайняли 9-те (9 пунктів), а юні полтавки — 10-те ( 4 пункти) місця серед 12 команд-учасниць.

Таким чином, СК «Полтавчанка-ПНПУ» покращила минулорічне досягнення. Тоді дівчата виграли регулярку, а ось у фіналі чотирьох були другими, програвши дві гри саме запорізькій команді ЗІЕІТ та «ХДЗА — Колосу» з однаковим рахунком 2:3.