Три години Сергія Години

Сергій Година

У Києві відбувся 4-й міжнародний марафон, в якому активну участь брали й представники Полтавщини.

Уже багато років у нашій області, на жаль, не відбуваються офіційні марафони (на класичній дистанції — 42 км 195 м), тому дізнатися про те, хто є найсильнішим марафонцем Полтавщини непросто. Але завдяки міжнародному Київському марафону, все ж можна з’ясувати, хто ж є найсильнішим марафонцем нашої області на цей час.

У Києві Сергій Година з Кременчука фінішував у групі лідерів класичного марафонського забігу (451 учасник) із результатом 3 години 11 хвилин 14 секунд. Він посів 21-е місце серед українських бігунів і 25-е місце у загальному міжнародному заліку марафону, в якому змагалися стаєри з країн Європи, Азії, Африки, Північної Америки.

Другим серед представників Полтавщини у Києві фінішував також кременчужанин Олександр Лашин — 3:35:58. Він посів 54-е місце серед українців і 60-е місце у міжнародному заліку. І третім серед наших був кременчужанин Ігор Мезенцев (208 місце серед українців, 227-е місце у міжнародному заліку). Полтавець Максим Кривенко фінішував на 339-й позиції серед українців, а Олександр Тофан із Комсомольська — на 387-й.

Однак у Києві бігуни змагалися не лише на марафонській трасі, а й на окремій дистанції бігу на 10 км (596 учасників). І тут наші земляки були серед лідерів. Сергій Гончаренко (Полтава) фінішував з результатом 40 хвилин 51 секунда, він посів 14-е місце серед українців і 18-е місце у міжнародному заліку.

Ще троє наших земляків на 10-кілометровій дистанції спромоглися потрапити до числа 50 кращих. Олександр Яско (Пирятин) з результатом — 43:37 був 27-м серед українців і 33-м у міжнародному заліку. Сергій Кірчук (Кременчук) з часом — 43:64 посів відповідно 29-е і 35-е місця. А Дмитро Батрак (Пирятин) фінішував 41-м серед українців і 47-м у міжнародному заліку.