Полтавські бійці завоювали чотири медалі на Кубку України з ММА

Дмитро Микуця

Полтавці привезли два «золота», одне «срібло» і одну «бронзу»

Днями у Луцьку відбувся Кубок України зі змішаних єдиноборств (ММА). На турнір поїхали і спортсмени з Полтави, четверо з яких повернулися з нагородами, двоє — у якості переможців турніру.

tqgvyggyiq0.jpgВ'ячеслав Богомол

В’ячеслав Богомол на прізвисько Бізон, посів перше місце у ваговій категорії до 84 кг. У фіналі В’ячеслав переміг Вадима Оріщака з Дніпра. Поєдинок Оріщака і Богомола було визнано кращим боєм турніру.

Дмитро Микуця (вагова категорія 93+ кг) також повернувся з «золотом». У фіналі він переміг свого тезку з Харкова Дмитра Секиру.

nuonccjurba.jpgОльга Голінська та Анна Турчина

Полтавка Анна Турчина посіла друге місце у ваговій категорії до 65 кг. Першою стала Катерина Добрознай з Київщини.

«Бронзу» у ваговій категорії до 56 кг завоювала полтавка Ольга Голинська. Свого часу Ольга давала ексклюзивне інтерв’ю «Полтавщині Спорт» де розповідала про свій шлях у спорті. Слід додати, що Ольга лише місяць тому почала займатися ММА, тому такий результат можна назвати вдалим.