«Зоря-Ворскла» розгромила «Динамо» і стала чемпіоном Полтави 2016

Ветерани у битві під дощем здобувають чергове чемпіонство

10 вересня у Полтаві відбувся матч 20-го туру чемпіонату міста з футболу серед аматорських команд. 2Зоря-Ворскла" зустрічалася з «Динамо». Ветеранам необхідно було виграти щоб в черговий раз стати чемпіонами Полтави і вони це зробили.

«Зоря-Ворскла» — «Динамо» 6:1

«Зоря-Ворскла»: Шостак, Дяченко, Олефір, Швей, Городчанін, Місяйло, Краснопьоров, Манасян, Романчук, Мелащенко, Шарій.

На заміні: Капустян, Гребінюк, Панасенко, Шпортько, Кожевников, Таран

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Динамо»: Нестеренко, Петренко, Підлісний, Куницький, Литвиненко, Науменко, Бондаренко, Храмов, Снітько, Шеремет, Борзовець.

На заміні: Козін, Сороковой, Щекальов, Василенко, Корольов, Мірошниченко

Головний тренер: Олексій Бортнік

Голи: Місяйло (9, 41, 47), Мелащенко (31), Романчук (62), Дяченко (75) — Снітько (60)

Навколо цього матчу ходили нездорові чутки начебто 2Динамо2 збирається здати матч претендентам на чемпіонство. Проте варто сказати, що Зоря-Ворскла" все-таки володіє достатньо потужним складом, щоб пергравати «Динамо» без містифікацій. Та в той же час варто відзначити — у першому таймі команда Олексія Бортніка жодної загрози для ветеранів не створила, пропустивши тричі. Підопічні Юрія Мармачи увімкнули щільний пресинг і зустрічали суперника на його половині поля, то «Динамо» часто просто «замикалося» на своїй половині поля.

Перший гол влетів у ворота «Динамо» вже на 9-й хвилині. Влучний удар на свій рахунок записав Андрій Місяйло. А вже на 31-й хвилині у воротах «розписався2 Олександр Мелащенко — 2:0. Воротар лише махнув рукою.

На 41-й хвилині Андрій Місяйло вже був автором дубля. Отримавши передачу з лівого флангу він холоднокровно пробив у вільний правий кут воріт — 3:0. Здається, вже можна святкувати.

Як тільки розпочався другий тайм «Зоря-Ворскла» забила знову той же Місяйло з правого краю штрафного майданчика знову поцілив у дальній кут — 4:0.

Лише тепер «Зоря-Ворскла» дещо збавила обороти і дозволила «Динамо» забити. Це зробив Снітько — 4:1.

Після цього «Зоря-Ворскла» Зусиллями Івана Романчука і Сергія Дяченка довела рахунок до розгромного і спокійно відправилася святкувати чемпіонство.

1 «Зоря-Ворскла» 18 15 0 3 76-24 45
2 «Левада» 18 15 0 3 66-22 45
3 «Палвіс Сан Сіті» 17 12 1 4 50-22 37
4 «Атака-Автотранс» 18 11 1 6 73-44 34
5 «Будівельник» 16 8 3 5 48-37 27
6 «Атлетик» 17 7 2 8 35-45 20
7 «Інваспорт» 17 4 3 10 34-38 15
8 «Подол» 18 4 2 12 24-50 14