«Ворскла» вдома програла «Дніпру»

Команда Василя Сачка під осіннім холодом вдруге поступилася аутсайдерам

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбувся матч 15-го туру «Ліги Парі-Матч» між полтавською «Ворсклою» та дніпровським «Дніпром». Обезкровлена кадровими втратами і фінансовими негараздами «Ворскла» зустрічалася з командою-аутсайдером, яка ризикує вилетіти до першої ліги, хоча не так давно грала у фіналі Лізі Європи. Гарна дуель, нічого не скажеш. Так от сьогодні вболівальники бодай однієї з цих команд могли отримати привід для невеликої радості, а можуть і не отримати, адже пам’ятаємо, що експерти пророкували нічию. Формально «Ворскла» у цьому протистоянні була фаворитом, але після неочікуваної поразки від «Карпат» навряд чи хтось ризикнув би впевнено говорити про те, що шанси полтавців на три очки сьогодні вищі ніж у дніпрян.

«Ворскла» — «Дніпро» 1:2

«Ворскла»: Шуст, Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Дитятьєв, Сапай (Пердута, 73), Ткачук (Зарічнюк, 50), Бартуловіч, Ребенок, Кобахідзе, Турсунов, Загорулько (Хльобас, 46).

Головний тренер: Василь Сачко.

«Дніпро»: Лунін, Влад, Адамюк, Кравченко, Лучкевич (Нагієв, 90), Ротань, Сваток, Лопирьонок, Кожушко (Вакулко, 78), Політило, Луньов.

В. о. головного тренера: Дмитро Михайленко.

Голи: Турсунов (26) — Ротань (28), Лучкевич (76).

Василь Сачко не дорахувався травмованих Голодюка та Коломойця. Також у старті не вийшли Хльобас і Кравченко. Натомість місце у старті отримали Младен Бартуловіч та Артур Загорулько. Також місце у рамці зайняв Богдан Шуст. У центрі захисту неочікувано вийшла зв'язка Сімінін - Дитятьєв, а фланги оборони поділили Павло Ребенок і Вадим Сапай.

Гра розпочалася з атак «Ворскли» і трьох поспіль кутових біля воріт гостей. Проте «Дніпро» хоч і менше володів м`ячем виглядав більш переконливо. Суперники тричі проривалися до володінь Шуста, але Богдан завжди був першим на м`ячі. Особливо запам`ятався прохід молодого Валерія Лучкевича. «Ворскла» ж довгий час не спішила з відповіддю. Лише ближче до середини тайму наша команда почала підходити до воріт суперника з загрозою. Не зважаючи на холодну погоду футболісти «Ворскли» грали не надто швидко і часто «гальмували» з прийняттям рішень. Проте на 26-й хвилині паніка в обороні «Дніпра» призвела до приємних наслідків. Санжар Турсунов опинився практично перед порожніми воротами і відкрив рахунок — 1:0. Так вже краще.

Щоправда у рангу команди яка веде в рахунку полтавці були недовго. На 28-й хвилині комбінаційна атака «Дніпра» призвела до потужного і точного пострілу від Руслана Ротаня — 1:1.

Залишок тайму команди провели в обопільних атаках. Проте варто відзначити, що дніпряни виглядали швидшими і мобільнішими. «Ворскла» ж намагалася ловити суперників на помилках, проте далі ударів в руки Луніну та вище воріт до перерви справа не дійшла.

На другий тайм «Ворскла» вийшла вже з Хльобасом замість Загорулька. Команда зусиллями в першу чергу Кобахідзе та Турсунова бігла в атаку. Проте всі недоліки першого тайму залишилися за «Ворсклою» і у таймі другому. Можна згадати кілька неточних ударів від того ж Кобахідзе з-за меж штрафного майданчика і небезпечних закидань з флангу. Але для перемоги цього замало, потрібен був гол. І цей гол забив «Дніпро».

На 76-й хвилині «Дніпро» втік у контратаку яка закінчилася тим, що Валерій Лучкевич з правого флангу увійшов до штрафного майданчика і технічним ударом вивів свою команду вперед — 1:2. Можна лише порадіти за Валерія.

Кінцівка матчу, як не дивно, пройшла під диктовку «Дніпра», але голів публіка більше не побачила. У підсумку маємо другу поспіль поразку аутсайдеру.