«Полтава-Баскет» провалила другий матч з проти тернопільського «Універа»

Команда Юлії старих програла гостям з Тернополя

Сьогодні у Полтаві відбувся другий матч чергового туру вищої ліги чемпіонату України серед жінок між командами «Полтава-Баскет» і «Універ» (Тернопіль). Перед матчем все говорило про те, що полтавки сьогодні будуть фаворитками. Головними аргументами цьому є переконлива гра у першому матчі туру, а також втомленість гостей. Нагадаємо, що для «Універа» це вже четвертий матч за тиждень. Але сталося не так як гадалося.

«Полтава-Баскет» — «Універ» 39:67 (15-10, 14-23, 4-15, 6-19)

«Полтава-Баскет»: Степаненко, Захожай, Десятник, Телешик, Зозуля — Ярич, Шоно, Кривобок, Таран.

Головний тренер: Юлія Старих

«Універ»: Макух, Журенко, Пересада, Ялинич, Кривецька — Шевчук, Дмитрук, Патік.

Головний тренер: Дмитро Третьяк

Сьогоднішній матч можна назвати прямим віддзеркаленням вчорашнього. Цього разу «Полтава-Баскет» почала діяти впевненіше за суперниць. Не зважаючи на першу пропущену «трьошку», наші баскетболістки швидко вийшли вперед. Так само як і в першій грі нам не вдавалися триочкові кидки, натомість гості охоче ризикували і закидали. Таким чином «Універ» не відпустив полтавок у відрив, проте першу чверть ми все ж виграли — 15-10.

Важко сказати, що сталося з дівчатами далі. Можливо вони занадто рано повірили у свою перемогу, а може прекрасний перший матч забрав у них багато сил і на другу гру вже не вистачило. Реалізація кидків у «Полтави-Баскет» була жахливою. Дівчата могли зробити прекрасний прохід, але не влучити у кільце. Суперниці ж навпаки, свої нагоди реалізовували. Вже після другої чверті «Полтава-Баскет» «горіла». Цей відрізок закінчився з рахунком 14-23.

Вболівальники очікували, що під кінець «Універ» підсяде фізично, і наші дівчата зможуть вирвати перемогу. Все-ж таки формально гості мали б бути виснаженими — для них сьогоднішня гра вже четверта за тиждень і три попередні вони програли. Але сталося чомусь навпаки. Це наші дівчата «розклеїлися». Їх зусилля нечасто закінчувалися влучними кидками, і дівчата почали нервувати. Навіть штрафні кидки у «Полтави-Баскет» не виходили.

Варто констатувати, що сьогодні у грі швидко «зникли» лідери команди. Зазвичай швидка і результативна Надія Телешик сьогодні провела далеко не найкращий матч. Полтавська Блискавка принесла своїй команді лише п’ять очок. Напевно це найгірший показник Надії принаймні у домашніх матчах. Не пішли кидки й у Тетяни Зозулі — її показник три очки. Натомість на перші ролі сьогодні вийшли капітан команди Анна Степаненко, Валерія Десятник та Христина Ярич. Проте їх зусиль для позитивного результату не вистачило.

Баскетболістки «Універа» ж завдяки помилкам полтавок (повертатися у захист вони все ще не встигають) та влучним триочковим вийшли у солідний відрив і довели матч до заслуженої перемоги.

Найрезультативнішою у складі «Полтави-Баскет» стала Анна Степаненко (10 очок), у складі «Універа» — Алла Журенко (25 очок).

Види спорту:

Футбольні турніри: