У Полтаві стартував Відкритий чемпіонат області з Кіокушин карате WKB (фото, відео)

Каратисти з різних куточків України б’ються у Полтаві

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі обласного ГУ НП стартував Відкритий чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате (WKB) «Полтавська битва 2017». На змагання до Полтави приїхали спортсмени з Полтави, Кременчука, Миргорода, а також Запоріжжя, Херсона, Жовтих Вод та ін. На трьох татамі глядачі могли побачити як дитячі поєдинки, так і бої ветеранів. Після офіційного відкриття змагань спорткомплекс швидко наповнився галасом і метушнею. Спортсмени розминалися, тренери давали настанови своїм підопічним, а діти бавилися і бігали.

karate1.jpgЮні учасники змагань

karate2.jpgПоки каратисти готувалися до поєдинків, публіку розважали юні черлідерки

karate3.jpgМаленькі знаменоносиці команди Полтавщини

karate4.jpgkarate5.jpgТрофеї за які змагаються каратисти

На турнірі можна було зустріти зіркових гостей. Зокрема на «Полтавську Битву» завітала дефлімпійська чемпіонка Інна Мажара. Сьогодні вона прийшла підтримати свого друга, чемпіона Європи Олександра Свинаренка. Карате — все життя спортсмена.

— Я закохався у карате з першого погляду, — зізнається Олександр. — Мене в дитинстві батько привів на тренування до каратистів, і я одразу захопився. Потім він запитав «Можливо підемо ще подивимося на дзюдо?». Але я вже не хотів нічого іншого.

karate6.jpgОлександр Свинаренко та Інна Мажара

У першому поєдинку Олександр переміг без бою його суперник просто не з’явився на змагання.

Одну з версій карате, а саме WKF, вже включили до олімпійської програми. Представники інших більш ударних версій теж борються за це право. А от 52-річний ветеран Сергій Табак із Запоріжжя навпаки вважає, що це може зашкодити карате як бойовому мистецтву.

karate7.jpgСергій Табак

— Якщо карате стане олімпійським видом спорту воно зміниться і не в кращу сторону, — вважає Сергій. — Там будуть зовсім інші цінності. До того ж у карате перекочують такі негативні «олімпійські» речі як суб’єктивне суддівство, симпатії тощо. Це рух в бік безконтактного карате. Воно з бойового мистецтва перетвориться на звичайний спорт.

У першому поєдинку Сергія переміг полтавець В’ячеслав Ручкін.

video.png

До вашої уваги відео ще кількох поєдинків.

video.png

video.png

video.png

video.png

video.png

Наразі змагання ще тривають. Пряму трансляцію ви можете дивитися тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: