«Ворскла» — «Зірка»: експерти прогнозують перемогу полтавців

Не зважаючи на фіаско у матчі з «Олімпіком», наші фахівці вірять у команду Василя Сачка

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 22-го туру Ліги Парі-Матч між полтавською «Ворсклою» та кропивницькою «Зіркою». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію вестиме канал «Футбол 2». Полтавці підійдуть до цієї гри у важкому психологічному становищі. Безвольна поразка від «Олімпіка», втрата шансів на потрапляння у першу шістку і дивний «лист вболівальників» з проханням про відставку Сачка — все це негативно впливає на команду. Проте одна перемога здатна не врятувати сезон, але принаймні потішити вболівальників і «підсолодити пігулку».

Букмекери у своїх коефіцієнтах віддають перевагу «Ворсклі».

П1 — 1,88     Х — 3,55     П2 — 2,60

Наші шановні експерти теж вірять у перемогу «Ворскли», щоправда не всі.

Ігор Кислов: «Сьогодні „Ворскла“ має перемагати. Прогнозую мінімальну вікторію полтавців. Єдиний гол має забити Артур Загорулько. Настирливість цього хлопця має принести свої плоди».

Сергій Лукаш: «Якщо футболісти „Ворскли“ себе поважають, то мають сьогодні перемагати. Ми постійно чуємо від тренера, що у команді багато нових гравців, що колектив не зіграний і т. д. Проте вже минуло достатньо матчів, щоб команда зігралася. Щоб довести, що команда себе поважає і бодай якось реабілітувати себе в очах вболівальників, „Ворскла“ сьогодні виграє. Прогнозую рахунок 2:1. Заб’ють В’ячеслав Шарпар і Дмитро Хльобас».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе. Останнім часом команды Василя Сачка не щастить. Сьогодні гратимуть дві рівні команди, і полтавці мають чудовий шанс перервати цю прикру серію невдач. Ми сьогодні переможемо з рахунком 2:1«.

Іван Шарій: «Ворскла» сьогодні виграє. Фарт нарешті має бути на нашому боці. Вже пора вигравати. Мій прогноз — 2:1 на користь полтавської команди«.

Сергій Чуйченко: «Сьогодні буде дуже важкий матч. Напевно жодна з команд не зможе перемогти. „Зірка“ гратиме від оборони, і полтавцям буде важко її пробити. Прогнозую рахунок 1:1 і гол Дмитра Хльобаса. Зрештою забивати в нас більше нікому».

Види спорту:

Футбольні турніри: