Василь Сачко: «Налаштовували хлопців на перемогу»

Василь Сачко

Прес-конференція Василя Сачка після нічиєї з «Зіркою»

Сьогодні полтавська «Ворскла» вдома зіграла внічию з кропивницькою «Зіркою». Після матчу головний тренер ворсклян Василь Сачко відповів на запитання журналістів.

Про гру своєї команди проти «Зірки»

«Ми налаштовували хлопців на перемогу. У першому таймі не вистачало гостроти. У другій половині наша команда додала і володіла повною перевагою, але не забила. Сьогодні мене порадувала гра в обороні. Ми націлювали хлопців на більш агресивну гру в атаці, але на табло рахунок 0:0. Одне очко на табло це не так радісно, але мажмо те що маємо».

Про анонімне звернення вболівальників з проханням відставки Сачка

«Я не хочу коментувати ці листи. Так, останній тиждень був не з найкращих. Є багато людей які підтримують команду. Ми зараз в таких реаліях, де треба підніматися, якщо тебе кинули і працювати далі. Ми поспілкувалися з хлопцями, адже нам далі працювати і жити. Так, ми не виконали поставлених завдань. Але ж це футбол — ви самі бачите скільки у нас змін. Це ні знімає з мене відповідальності.»

«Є таке прислів’я „від любові до ненависті один крок“. Тренер має витримувати такі моменти. Для мене це буде хорошим уроком. Я хочу запевнити вас, що в колективі хороша робоча атмосфера і результати не змусять себе довго чекати».

Види спорту:

Футбольні турніри: