ФК «Полтава» передумав зніматися з чемпіонату

Команда готується до наступного матчу проти охтирського «Нафтовика»

Чергова заява президента ФК «Полтава» проте що він знімає команду з чемпіонату України виявилася блефом. Офіційний сйт клубу оприлюднив інформацію про те, що клуб вирішив продовжити виступи у чемпіонаті. Приводом для цього, начебто став лист від керівництва ПФЛ, у якому почесного президента клубу Леоніда Соболєва попросили не приймати поспішних рішень.

bezymjannyj-3.jpg

Нагадаємо, що приводом для чергового «зняття» стало рішення профільного Комітету ФФУ перенести матч 1/4 фіналку Кубка України ФК «Полтава» — «Шахтар» на поле стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського. Аргументом для цього став нібито незадовільний стан газону на домашній арені «Полтави» — стадіоні «Локомотив». Спочатку почесний президент клубу Леонід Соболєв заявив, що не збирається брати участь у цьому «цирку» і знімає клуб зі змагань. Пізніше клуб подав протест проти рішення Комітету, До того ж полтавці вимагають службового розслідування від ФФУ. Зараз виявилося, що команда вже не знімається з чемпіонату і готується до наступного матчу.

bezymjannyj-2.jpg

Гра ФК «Полтава» — «Нафтовик-Укрнафта» відбудеться 9 квітня на стадіоні «Локомотив». Початок о 14:00. Вхід для вболівальників вільний.

Види спорту:

Футбольні турніри: