«Ворскла» — «Зірка»: експерти прогнозують перемогу полтавцям

Наші фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні і Полтаві «Ворскла» в рамках 30-го туру Ліги Парі-Матч прийме кропивницьку «Зірку». Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Команда з Кропивницького настільки незручна для «Ворскли», що підопічні Василя Сачка у цьому чемпіонаті ще не забивали. Команди зіграли вже тричі, і «Ворскла» здобули в цих матчах лише одне очко, зігравши в безгольову нічию в Полтаві.

Зараз чи не найкращий час, щоб зламати цю тенденцію. «Ворскла» нарешті почала перемагати, і хоч «Зірка» залишається зубастим колективом. Сьогодні «Ворсклі» цілком під силу здобути три очки.

Букмекери у прогнозах на цей матч віддають перевагу «Ворсклі»:

П1 — 2.00    Х — 3,20   П2 — 4,10

З ними погоджуються наші шановні експерти:

Ігор Кислов: «Сьогодні буде нічия. „Ворскла“ у минулому турі ледве забила „Волині“ і віддала чимало сил. Тому я вважаю, що сьогодні полтавці втратять очки. Прогнозую рахунко 1:1. Гол заб’є Дмитро Хльобас».

Сергій Лукаш: «Ворскла» має виграти. Команда Василя Сачка ще не забивала «Зірці» у цьому чемпіонаті, але сьогодні полтавців має прорвати. Я вважаю, що «Ворскла» переможе з рахунком 3:1»

Сергій Ходирєв: «Ворскла» мінімально переможе. Команді спіймала свою гру і зараз перебуває на ходу. Маємо вигравати. Прогнозую рахунок 1:0 і гол Дмитра Хльобаса.

Види спорту:

Футбольні турніри: