Полтавські каратисти-дефлімпійці завоювали ще 13 медалей

Українські каратисти на Дефлімпіаді у Самсуні

Наші земляки вибороли нагороди в куміте та командному куміте та ката

В турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. 26 липня полтавські каратисти вибороли нагороди ще у трьох категоріях. Полтавка Інна Мажара, яка вже мала «бронзу» у ката і «золото» у куміте, тепер знову виступала у куміте, але у відкритій ваговій категорії. У першому бою Інна за попередженнями виграла у представниці Казахстану Олени Салміної. У чвертьфіналі полтавка вибила з турніру іранку Сару Адріа (3-1) та туркеню Кадер Ісік (2-0). У фіналі Інна билася за золото зі співвітчизницею Каріною Янчук. Полтавка поступилася за додатковими показниками і задовольнилася «сріблом».

mazhara.jpgІнна Мажара з нагородами Дефлімпіади-2017

У командному куміте наша команда посіла перше місце. Командне золото завоювали полтавці Віта Гаврілова, Інна Мажара, Максим Беленок, Олександр та Володимир Махно, Олександр Тритяк.

У командному ката чоловіки завоювали «срібні» медалі, а жінки «бронзові». У чоловічій українській команді виступали полтавці Олександр Кальник, Владислав Пліш та Олександр Тритяк. У жіночій «бронзовій» команді виступали Тетяна Хиль, Катерина Масло та Інна Мажара.

Види спорту:

Футбольні турніри: