Більшість експертів впевнені у перемозі «Ворскли» над «Зіркою»

Наші прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» зіграє проти «Зірки» з Кропивницького. Матч розпочнеться о 19:30. Гру транслюватиме канал «Футбол 2».

У минулому турі «Ворскла» на виїзді впевнено перемогла львівські «Карпати». Полтавська команда забила три м’ячі, а В’ячеслав Шарпар і Юрій Коломоєць увійшли до символічної збірної туру. З кризовими «Карпатами» команда Василя Сачка розправилася впевнено, а от сьогодні до Полтави завітає команда, яка у попередніх матчах відібрала очки у тих же «Карпат» і у донецького «Олімпіка», який є учасником Ліги Європи. Чи вдасться ворсклянам так само вдало зіграти з непоступливою «Зіркою»? Букмекери вважають, що вдасться:

П1 — 1,80    Х — 3,45    П2 — 4,90

З ними погоджується і більшість наших шановних експертів:

Сергій Лукаш: «Ворскла» мінімально переможе. Сьогодні на поле вийдуть дві рівні команди. Проте фактор свого поля дасть про себе знати. Тим більше, що «Ворскла» має бути на куражі після перемоги у Львові. Прогнозую рахунок 1:0. Хто заб’є? Я б поставив на Чеснакова».

Сергій Ходирєв: «Сьогодні буде нічия. До Полтави приїде команда, яка ні в чому нам не поступається. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Юрій Мармач: «Думаю, ми сьогодні переможемо. „Зірка“ зараз в хорошій формі, але і „Ворскла“ набрала ті кондиції, які дозволяють забивати і перемагати у матчах з подібними суперниками. Мій прогноз — 2:1 на користь „Ворскли“.

Іван Шарій: «Після впевненої перемоги у Львові, можу сказати, що „Ворскла“ перебуває в чудовій фізичній та моральній формі. Думаю, сьогодні ми теж переможемо. Мій прогноз — 2:0».

Сергій Чуйченко: „Зірка“ поїде з Полтави без очок. „Ворскла“ після перемоги над „Карпатами“ має бути у гарному настрої. До того ж „Ворскла“ гратиме з підтримкою рідних трибун. Прогнозую перемогу з рахунком 2:0».

Види спорту:

Футбольні турніри: