Артур Загорулько приносить «Ворсклі» перемогу над «Зіркою»

Зелено-білі вміло скористалися помилками суперника і вибороли три очки

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім.. О. Бутовського відбувся матч третього туру Ліги Парі-Матч між полтавською «Ворсклою» та кропивницькою «Зіркою». Всі наші експерти крім одного пророкували полтавцям перемогу, згадуючи мат попереднього туру проти «Карпат». Але кропивниччани, на відміну від «Карпат» вже показали себе міцним і непоступливим колективом, відібравши очки в учасника Ліги Європи — донецького «Олімпіка». Тож на глядачів очікувала інтрига — чи вдасться полтавцям подолати команду, яка вміє добре захищатися.

«Ворскла» — «Зірка» 2:1

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Кравченко (Загорулько, 69), Чеснаков, Кадимян, Шарпар, Ребенок (Одарюк, 70), Коломоєць (Кулач, 87).

Головний тренер: Василь Сачко.

«Зірка»: Паст, Качарба, Драченко, Полегенько, Есеола (Панфілов, 77), Оганесян (Чічіков, 62), Фатеєв, Загальський, Гедж (Дришлюк, 85), Прядун, Ковальов.

Головний тренер: Роман Монарьов.

Гол: Оганесан (21, аг), Загорулько (85) — Драченко (26).

У порівнянні з львівським матчем Василь Сачко зробив дві заміни. На лаві запасних опинилися Владислав Кулач і Олександр Скляр. Натомість місце у стартовому складі отримав Дмитро Кравченко. У центра захисту в пару до Ардіна Даллку повернувся Олександр Чижов. На вістрі атаки прогнозовано вийшов «наконечник» Юрій Коломоєць. З глибини йому мав допомагати В’ячеслав Шарпар. Фланги атаки знову поділили Кадимян і Ребенок.

«Ворскла» розпочала матч з атаки. Вже на 4-й хвилині Юрій Коломоєць закидав на Гегама Кадимяна, але Гегам не зміг пробити по воротах. Полтавці звично намагалися діти за рахунок швидких флангових атак. Розганяти атаки флангами намагалися Павло Ребенок та Гегам Кадимян. Проте ближче до середини гра вирівнялася і «Зірка» сма почала атакувати, а захисники «Ворскли» дозволяли гостям створювати моменти. Так на 16-й хвилині Есеола пошив у дурні наших захисників і пробив по воротах. На щастя удар парирував Богдан Шуст, а на добивання ніхто з футболістів «Зірки» не встиг. «Ворскла» відповіла голом. На 21-й хвилині Павло Ребенок прорвався лівим флангом і подав до штрафного майданчика. Там у боротьбі зійшлися два вірменина Арман Оганесян і Гегам Кадимян. Перший, той що з «Зірки» зрізав м’яч у свої ворота — 1:0. Це вже краще.

«Ворскла» могла б розвинути успіх, але сама привезла собі проблеми. На 25-й хвилині Ігор Загальський зі штрафного подав до штрафного майданчика «Ворскли». Захисники не змогли вибити м’яч і подарували його супернику. У підсумку капітан «Зірки» Максим Драченко підібрав круглого і влучним ударом зрівняв рахунок — 1:1. До перерви рахунок не змінився, хоча забивати могли обидві команди. Якщо Василь Сачко планує брати сьогодні три очки, необхідно щось змінювати.

До середини другого тайму гра проходила практично без моментів, але з великою кількістю боротьби. На 66-й хвилині чдовий шанс забити мав Микола Матвієнко. Наш захисник точно пробив зі штрафного, але Євген Паст парирував цей удар. Василь Сачко почав ризикувати. Наш коуч зняв з гри опорника Кравченка і випустив другого нападника Артура Загорулька. Також на полі з’явився Володимир Одарюк. На 76-й хвилині знову могла спрацювати зв’язка Кадимян — Коломоєць. Гегам скнув Юрію під удар, але наш нападник не влучив у ворота. На 79-й хвилині Гегам вже пробивав здалеку сам, але і тут Паст виручив. Через дві хвилини виручав уже Богдан Шуст — вигравши віч-на-віч з суперником.

Кінцівку матчу команди провели в обопільних атаках і вирішальними стали дії захисників. Хто перший помилиться, той і пропустить. На щасті помилилася «Зірка». Тарас Качараба подарував м’яч Артуру Загорульку і нападник «Ворскли» з вбивчої позиції розстріляв Паста — 2:1. Дебютний гол Артура в офіційних матчах.

Кінцівку матчу полтавці провели в атаці, але голів вболівальники більше не побачили. Натомість побачили довгождану перемогу рідної команди.