Троє полтавських гирьовиків стали срібними призерами Чемпіонату Світу у двоборстві

Олег Коломієць, Ігор Гавришко та Ярослав Сушко

Олег Коломієць, Ігор Гавришко та Ярослав Сушко привезуть додому медалі світової першості

У корейському Сеулі триває Чемпіонат Світу з гирьового спорту. У першості приймають участь спортсмени з 33-х країн світу. У складі збірної України змагаються спортсмени з Полтавщини і троє наших земляків вже вибороли срібні нагороди.

Ярослав Сушко (вагова категорія 95 кг) у поштовху показав результат 130 кг і у ривку — 143 кг.

Ігор Гавришко у поштовху набрав 115 кг, а у ривку — 180 кг. Цей спортсмен виступає у ваговій категорії до 73 кг.

Чемпіон Світу 2016-го року Олег Коломієць (вагова категорія 81 кг). у поштовху набрав 120 кг, а у ривку — 191 кг.

У двоборстві спортсмени виконували вправи з гирею вагою 32 кг. Чемпіонат Світу ще триває і наші спортсмени ще змагатимуться в естафеті.