Результати міжнародного «Кубку Європи 2018» з Куодокіокушин карате

Результати міжнародного «Кубку Європи 2018» з Куодокіокушин карате

Фото: Дмитро Боклащук

Підсумки міжнародного турніру з карате, який відбувся у Полтаві

Днями у Полтаві відбувся міжнародний турнір з Куодокіокушин карате «Кубок Європи-2018». Позмагатися до Полтави приїхали спортсмени з Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської, Миколаївської та Одеської областей, а також з Данії, Польщі та Маврікію.

Категорія 6-7 років до 20 кг

  • 1 місце — Пакуляк Іван (Полтавська обл.)
  • 2 місце — Махмудов Рамін (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Шапошніков Максим (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Чернега Денис (Київська обл.)

Категорія 6-7 років до 20 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Давиденко Ясна (Київ)
  • 2 місце — Діскант Соня (Миколаївська обл.)
  • 3 місце — Лукьяненко Сабріна (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Мельник Ольга (Полтавська обл.)

Категорія 6-7 років 20-25 кг

  • 1 місце — Терзиогло Дмитро (Одеська обл.)
  • 2 місце — Мамикін Дмитро (Одеська обл.)
  • 3 місце — Солоп Денис (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Жиган Михайло (Дніпропетровська обл.)

Категорія 6-7 років понад 30 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Даценко Софія (Київська обл.)
  • 2 місце — Білоног Ульяна (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Рязанова Марія ( Полтавська обл.)
  • 3 місце — Покутня Соня (Полтавська обл.)

Категорія 6-7 років понад 25 кг

  • 1 місце — Канигін Ілля ( Полтавська обл.)
  • 2 місце — Тесленко Сава (Київська обл.)
  • 3 місце — Чупрун Руслан (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Кучеренко Кирило (Київ)

Категорія 8-9 років до 25 кг

  • 1 місце — Кисорець Даніїл (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Неграй Максим (Київська обл.)
  • 3 місце — Боклащук Андрій (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Посполітак Михайло (Полтавська обл.)

Категорія 8-9 років 25-30 кг

  • 1 місце — Лопата Єгор (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Шевченко Євгеній ( Одеська обл.)
  • 3 місце — Чан-Чу-Мила Микола ( Миколаївська обл.)
  • 3 місце — Десятніченко Данило (Полтавська обл.)

Категорія 8-9 років 25-30 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Муженко Каріна (Одеська обл.)
  • 2 місце — Кукало Катерина (Київ)
  • 3 місце — Суткова Валерія (Київська обл.)
  • 3 місце — Штепуляк Надія (Київська обл.)

Категорія 8-9 років 30-35 кг

  • 1 місце — Байрамов Тимур (Одеська обл.)
  • 2 місце — Потложа Максим (Одеська обл.)
  • 3 місце — Гергележіу Єгор (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Антонов Степан (Марганець)

Категорія 8-9 років понад 35 кг

  • 1 місце — Філімонов Ярослав (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Довгоп’ят В'ячеслав (Київська обл.)
  • 3 місце — Кім Єгор (Київська обл.)
  • 3 місце — Васіліогло Євгеній (Одеська обл.)

Категорія 10-11 років до 35 кг

  • 1 місце — Хобот Ігор (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Шевченко Леонід (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Лук'янчук Максим (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Філіпов Богдан (Дніпропетровська обл.)

Категорія 10-11 років до 35 кг (дівчата)

  • 1 місце — Староконь Юлія (Київська обл.)
  • 2 місце — Сімонова Анастасія (Миколаївська обл.)
  • 3 місце — Поліщук Марія (Марганець)
  • 3 місце — Лисенко Марія (Марганець)

Категорія 10-11 років понад 35 кг (дівчата)

  • 1 місце — Кравченко Кіра (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Серга Катерина (Миколаївська обл.)
  • 3 місце — Павлишина Валерія (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Костюченко Вероніка (Київська обл.)

Категорія 10-11 років 35-40 кг

  • 1 місце — Сторубель Олександр (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Фаталіев Фархад (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Бойко Олександр (Марганець)
  • 3 місце — Залізний Тимур (Дніпропетровська обл.)

Категорія 10-11 років 40-45 кг

  • 1 місце — Протасенко Арсеній (Запорізька обл.)
  • 2 місце — Бурлуцький Давид (Київ)
  • 3 місце — Ткаченко Андрій (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Зінчук Ілля (Полтавська обл.)

Категорія 10-11 років понад 45 кг

  • 1 місце — Лінчук Данило (Київська обл.)
  • 2 місце — Юрченко Денис (Київ)
  • 3 місце — Івашутін Нікіта (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Шинкаренко Олександр (Київська обл.)

Категорія 12-13 років до 45 кг (дівчата)

  • 1 місце — Андропова Динара (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Брунь Вікторія (Київська обл.)
  • 3 місце — Люлевич Валерія (Київ)

Категорія 12-13 років до 45 кг

  • 1 місце — Матвеєв Богдан (Запорізька обл.)
  • 2 місце — Філіпенко Павло (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Плужнік Федір (Київ)
  • 3 місце — Назаренко Ігор (Миколаївська обл.)

Категорія 12-13 років понад 45 кг (дівчата)

  • 1 місце — Яковлева Дарія (Запорізька обл.)
  • 2 місце — Ленгрен Анна (Київ)
  • 3 місце — Безолюк Аліна (Київ)
  • 3 місце — Снігур Анна (Миколаївська обл.)

Категорія 12-13 років 45-50 кг

  • 1 місце — Щебетун Михайло (Запорізька обл.)
  • 2 місце — Лень Олександр (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Гурьба Максим (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Матюхін Володимир (Одеська обл.)

Категорія 12-13 років 50-55 кг

  • 1 місце — Юрченко Роман (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Клименко Ігнат (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Шевченко Кирило (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Тасенко Олексій (Київська обл.)

Категорія 12-13 років 55-60 кг

  • 1 місце — Коршенко Сергій (Полтавська обл.)
  • 2 місце — Андросов Максим (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Коршенко Андрій (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Миглін Сергій (Полтавська обл.)

Категорія 12-13 років понад 60 кг

  • 1 місце — Казиміров Максим (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Богдаян Артур (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Данченко Микола (Миколаївська обл.)

Категорія 14-15 років до 50 кг (дорослі дівчата)

  • 1 місце — Шпілева Віолета (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Мірошніченко Валерія (Марганец)
  • 3 місце — Кубів Вікторія (Одеська обл.)
  • 3 місце — Горан Анастасія (Дніпропетровська обл.)

Категорія 14-15 років понад 50 кг (дорослі дівчата)

  • 1 місце — Кульчицька Анна (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Довгаль Тетяна (Черкаська обл.)
  • 3 місце — Довгаль Алла (Черкаська обл.)
  • 3 місце — Трофименко Яна (Сумська обл.)

Категорія 14-15 років до 50 кг

  • 1 місце — Здражевський Максим (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Кравченко Олексій (Миколаївська обл.)
  • 3 місце — Кідик Артем (Одеська обл.)
  • 3 місце — Карпенко Ілля (Дніпропетровська обл.)

Категорія 14-15 років 50-55 кг

  • 1 місце — Суровцев Максим (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Пічурін Артем (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Ольховик Денис (Сумська обл.)
  • 3 місце — Брижатюк Артем (Миколаївська обл.)

krainy.jpg

Категорія 14-15 років 55-60 кг

  • 1 місце — Солтасюк Артур (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Силаков Микита (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Калюжний Артур (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Сорокін Артем (Київська обл.)

Категорія 14-15 років понад 60 кг

  • 1 місце — Малков Михайло (Миколаївська обл.)
  • 2 місце — Франчук Владислав (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Фомін Ілля (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Задорожний Павло (Дніпропетровська обл.)

Категорія 16-17 років понад 55 кг (юніорки)

  • 1 місце — Петрова Марія (Київська обл.)
  • 2 місце — Іваненко Анастасія (Полтавська обл.)
  • 3 місце — Винакурова Дар’я (Дніпропетровська обл.)

Категорія 16-17 років до 60 кг

  • 1 місце — Малий Євгеній (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Євтушенко Олександр (Київська обл.)

Категорія 16-17 років до 70 кг

  • 1 місце — Кислий Арсеній (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Пробийголова Сергій (Дніпропетровська обл.)
  • 3 місце — Бондар Олексій (Київ)
  • 3 місце — Мацкевич Станіслав (Дніпропетровська обл.)

Категорія 16-17 років понад 70 кг

  • 1 місце — Пулін Дмитро (Дніпропетровська обл.)
  • 2 місце — Романюк Олександр (Київ)
  • 3 місце — Шуть Богдан (Полтавська обл.)

Категорія +18 Жінки до 55 кг

  • 1 місце — Ханна Грушевська (Польща)
  • 2 місце — Карнафель Ольга (Україна, Київ)

Категорія +18 чоловіки до 70 кг

  • 1 місце — Бабенко Олександр (Київ)
  • 2 місце — Кобижча Олександр (Київ)
  • 3 місце — Красюк Ілля (Київ)

Категорія +18 чоловіки до 80 кг

  • 1 місце — Дармананд Луліт (Маврікій)
  • 2 місце — Іванов Олександр (Україна, Полтавська обл.)
  • 3 місце — Аділов Чингіз (Україна, Дніпропетровська обл.)

Категорія +18 чоловіки понад 80 кг

  • 1 місце — Петел Ісмаіл Ібрахім (Маврікій)
  • 2 місце — Барабаш Роман (Україна, Полтавська обл.)
  • 3 місце — Грегорз Зарзука (Данія)

Категорія +35 років чоловіки до 80 кг

  • 1 місце — Кривошапка Станіслав (Київ)
  • 2 місце — Новіков Олександр (Запоріжжя)
  • 3 місце — Зокіржон Атаєв (Дніпро)
  • 3 місце — Андрушко Олексій (Марганець)

Категорія +35 років чоловіки понад 80 кг

  • 1 місце — Кривошапка Станіслав (Україна, Київ)
  • 2 місце — Бороздін Олександр (Україна, Київ)
  • 3 місце — Кароль Голінскі (Польща)
  • 3 місце — Субірай Мараху (Маврікій)

Всього у турнірі взяли участь 317 спортсменів.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»