Боксери з Полтавщини завоювали три медалі на турнірі пам’яті Павла Поповича

В активі наших спортсменів два «срібла» і одна «бронза»

Днями у Білій Церкві відбувся всеукраїнський турнір з боксу пам’яті космонавта Павла Поповича. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і троє наших земляків повернулися зі змагань з нагородами.

docenko.jpgБогдан Доценко

У ваговій категорії 69 кг другим став кременчужанин Богдан Доценко. Він переміг киянина Івана Пушку, франківця Вадима Хруща та киянина Віталія Атаманчука. У фіналі Богдан поступився ще одному киянину Микиті Алістратову.

У ваговій категорії 75 кг «срібло» виборов полтавець Руслан Мусаєв. Він вибив зі змагань криворожанина Богдана Гарькавого, франківця Михайла Ковалевича та Ярослава Ожигова. У фіналі Руслан Мусаєв роздільним рішенням суддів поступився черкащанину Дмитру Майдакову.

qbp-272o7ec.jpgРуслан Мусаєв

jz4ydh4uxnm.jpgДмитро Бордюг

Третє місце у ваговій категорії 91 кг посів кременчужанин Дмитро Бордюг. На шляху до медалі він вибив зі змагань Олексія Лихацького з Дніпра, але у півфіналі програв іншому боксеру із Запоріжжя Олександру Дуднику.