Чемпіонат Полтавської області: результати четвертого туру

Чемпіонат Полтавської області: результати четвертого туру

Підсумки чергових протистоянь в обласній першості

19-20 травня відбулися матчі четвертого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. У четвертому турі відбулися такі поєдинки:

Група А

«Диканька» — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:6
(юнаки 0:1)

«Псел» (Гадяч) — «Легіон» (Полтава) 2:2
(юнаки 1:2)

«Колос» (Кобеляки) — ФК «Карлівка» 0:1
(юнаки 4:0)

«Рокита» (Рокита) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:0
(юнаки 9:2)

«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Козельщина» (Козельщина) 1:1
(юнаки 0:2)

«Стандарт» (Нові Санжари) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:4
(юнаки 5:1)

«Машівка» (Машівка) — ФК «Динамо» (Решетилівка) 2:0
(юнаки 3:0)

«Маяк» (Котельва) — «Чутове» 0:2
(юнаки 4:3)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 4 4 0 0 20-1 12
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 4 4 0 0 20-8 12
3 «Карлівка» 4 4 0 0 14-1 12
4 «Легіон» (Полтава) 4 3 1 0 16-6 10
5 «Зіньків-1604» 4 3 1 0 8-3 10
6 «Аргус» (Голобородьківське) 4 3 0 1 9-8 9
7 «Кобеляки» 4 2 0 2 9-9 6
8 «Чутове» 4 2 0 2 6-5 6
9 «Колос» (Кобеляки) 4 1 0 3 7-5 3
10 «Маяк» (Котельва) 4 1 0 3 7-9 3
11 «Диканька» 4 1 0 3 5-14 3
12 СК «Машівка» 4 1 0 3 6-16 3
13 «Козельщина» 4 1 1 2 7-13 4
14 «Псел» (Гадяч) 4 0 1 3 3-15 1
15 «Динамо» (Решетилівка) 4 0 0 4 3-16 0
16 «Стандарт» (Нові Санжари) 4 0 0 4 2-15 0

Група Б

«Інваспорт» — «Харчовик» (Заводське) 3:0
(юнаки 1:0)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Олімпія» (Савинці) 0:3
(юнаки 1:2)

«Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Лубни» 1:1
(юнаки 0:3)

«Колос» (Лазірки) — «Чорнухи» (Чорнухи) 5:1
(юнаки 3:4)

«Зоря» (Староаврамівка) — «Авангард» (Яреськи) 2:0
(юнаки 2:1)

«Пирятин» (Пирятин) — «Семенівка» (Семенівка) 1:0
(юнаки 8:1)

«Локомотив» (Гребінка) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 0:1
(юнаки 3:0 тех. пор.)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 4 4 0 0 16-1 12
2 «Колос» (Лазірки) 4 3 1 0 13-3 10
3 «Великі Кринки» 4 3 0 1 11-4 9
4 «Інваспорт» (Полтава) 3 3 0 0 5-0 9
5 «Лубни» 4 2 2 0 9-5 8
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 4 2 1 1 8-5 7
7 «Пирятин» 4 2 1 1 5-5 7
8 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 3-3 6
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 4 1 1 2 6-8 4
10 «Семенівка» 4 1 1 2 2-4 4
11 «Зоря» (Староаврамівка) 3 1 0 2 2-3 3
12 «Харчовик» (Заводське) 4 0 1 3 0-13 1
13 «Чорнухи» 3 0 0 3 1-8 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 4 0 0 4 1-9 0
15 «Авангард» (Яреськи) 4 0 0 4 2-12 0

Турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 4 4 0 0 16-4 12
2 «Колос» (Кобеляки) 4 4 0 0 10-0 12
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 4 3 1 0 7-0 10
4 «Маяк» (Котельва) 4 3 0 1 11-5 9
5 «Стандарт» (Нові Санжари) 4 3 0 1 11-6 9
6 «Чутове» 4 3 0 1 10-5 9
7 «Козельщина» 4 3 0 1 6-3 9
8 «Легіон» (Полтава) 4 3 0 1 8-7 9
9 «Кобеляки» 4 2 0 2 5-9 6
10 «Машівка» 4 1 1 2 5-4 4
11 «Динамо» (Рещетилівка) 4 1 0 3 3-8 3
12 «Карлівка» 4 1 0 3 4-12 3
13 «Псел» (Гадяч) 4 0 0 4 2-6 0
14 «Зіньків-1604» 4 0 0 4 2-9 0
15 «Диканька» 4 0 0 4 3-14 0
16 «Аргус» (Голобородьківське) 4 0 0 4 2-13 0

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 4 4 0 0 21-3 12
2 «Інваспорт» 3 3 0 0 9-0 9
3 «Харчовик» (Заводське) 4 3 0 1 9-1 9
4 «Локомотив» (Гребінка) 4 2 1 1 7-4 7
5 «Олімпія» (Савинці) 4 2 1 1 5-2 7
6 ФК «Лубни» 4 2 1 1 8-6 7
7 ФК «Чорнухи» 3 2 0 1 9-7 6
8 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 7-5 6
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 4 1 2 1 7-4 5
10 «Колос» (Лазірки) 4 2 1 1 6-10 4
11 «Зоря» (Староаврамівка) 3 1 1 1 2-6 4
12 «Семенівка» 4 0 2 2 3-16 2
13 «Авангард» (Яреськи) 4 0 1 3 2-9 1
14 "Колос«(Великі Сорочинці) 4 0 0 4 3-11 0
15 «Великі Кринки» 4 0 0 4 0-13 0

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»