Чемпіонат Полтави: «Атака-Автотранс» впевнено перемогла «Атлетик» (відео)

Підопічні Валентина Горбаньова крокують чемпіонатом без втрат

30 травня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч третього туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. В рамках третього туру зустрілися команда, яка поки що виграла все — «Атака-Автотранс», і команда, яка прикро програла обидва попередні матчі — «Атлетик». Підопічні Олексія Луценка забили першими, але не змогли зламати невтішну тенденцію.

«Атака-Автотранс» — «Атлетик» 6:2

«Атака-Автотранс»: Педько, Паліянчук, Войченко, Черняк (Водолага, 46), Причина, Пустовіт, Щекальов, Оленич, Тарчуков (Дудка, 75), Михайленко, Калініченко (Боровков, 46).

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

«Атлетик»: Елбакідзе, Коломієць, Безсонов (Пазинич, 84), Науменко, Чеберко, Горбаченко, Сорокотя, Крилевець (Прилуков, 46), Балакшій, Кіченко (Ісай, 46), Акуфенко (Сардаров, 46).

Головний тренер: Олексій Луценко.

Голи: Тарчуков (10), Михайленко (21, 53 пен.), Паліянчук (36), Пустовіт (78) — Балакшій (9), Безсонов (51).

У «Атлетика» були шанси зробити так щоб гра закінчилася на їхню користь. Принаймні атлети зуміли забити швидкий гол. На 9-й хвилині «атлетам» вдалася контратака Назар Крилевець і Руслан Балакшій вдвох вийшли на ворота. Назар відкотив на Руслана і той відкрив рахунок — 0:1.

Втім перевага «Атлетика» перемагала недовго. Після подачі кутового Олександр Тарчуков прийняв м’яч на краю штрафного майданчика суперника і майстерно поклав його в кут воріт — 1:1.

«Атака» і «Атлетик» обмінювалися моментами. Проте з реалізацією краще було у команди Валентина Горбаньова. На 21-й хвилині Олександр Оленич вивів на удар Андрія Михайленка і той переграв Давида Елбакідзе — 2:1.

На 36-й хвилині «Атака-Автотранс» заробила право на небезпечний штрафний і Олександр Паліянчук класним ударом подвоїв перевагу своєї команди — 3:1. На перерву команди пішли за такого рахунку.

По перерві «Атлетик» знову забив швидкий гол. На 51-й хвилині контратака атлетів закінчилися виграним підбором і гарним ударом Максима Безсонова — 3:2. Інтрига повертається.

І знову ж таки, інтрига жила недовго. На 53-й хвилині захисник «Атлетика» підіграв собі рукою у власному штрафному майданчику. Олександр Михайленко чітко переграв воротаря — 4:2.

Варто відзначити «Атлетик». Команда Олексія Луценка мала кілька класних моментів, але не реалізувала їх. А от «Атака» свої реалізувала. На 78-й хвилині Олександра Пустовіта вивели віч-на-віч з Давидом Елбакідзе і гравець «Атаки» проштовхнув м’яч у ворота повз голкіпера — 5:2.

Після гри Валентин Горбаньов, не зважаючи на великий рахунок, відзначив, що «Атлетик» сильний колектив і з ними було важко грати, але сьогодні «Атака» виявилася сильнішою.

У першому матчі ігрового дня «Левада» розгромила «Аматор».

1 «Атака-Автотранс» 3 3 0 0 15-2 9
2 «Левада» 3 2 0 1 10-4 6
3 «Легіон» 3 2 0 1 10-6 6
4 «Зоря-Ворскла» 2 2 0 0 6-1 6
5 «Андріївка Сан Сіті» 2 2 0 0 6-2 6
6 «Аргус» 3 1 0 2 6-9 3
7 «Динамо» 3 1 0 2 6-11 3
8 «Бастіон» 3 1 0 2 2-10 3