Результати «Кубка Автотранс» з Куодокіокушин карате

Результати «Кубка Автотранс» з Куодокіокушин карате

Спортсмени з Полтави, Кременчука, Києва та інших міст змагалися у Полтаві

Днями у Полтаві відбувся відкритий турнір «Кубок Автотрансу» з Куодокіокушин карате. У змаганнях брали участь каратисти з Полтави, Кременчука, Києва та інших мічт України. До вашої уваги результати цих змагань.

Розділ «ката»

Категорія 6-7 років Блок А

  • 1 місце — Шапошніков Максим (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Буланов Єгор (тренер Д. М. Боклащук)
  • 3 місце — Крят Артем (тренер О. А. Колегов)

Категорія 6-7 років Блок Б

  • 1 місце — Половинкін Ярослав (тренер О. В. Іванов)
  • 2 місце — Пакуляк Іван (тренер О. В. Іванов)
  • 3 місце — Башкін Андрій (тренер О. В. Іванов)

Категорія 6-7 років (молодші дівчата)

  • 1 місце — Білоног Ульяна (тренер О. В. Іванов)
  • 2 місце — Троцька Анна (тренер О. В. Іванов)
  • 3 місце — Лукьяненко Сабріна (тренер Д. М. Боклащук)

Категорія 8-9 років (молодші дівчата)

  • 1 місце — Шило Оксана (тренер О. А. Колегов)
  • 2 місце — Немченко Анастасія (тренер Р. О. Барабаш)

Категорія 8-9 років Блок А

  • 1 місце — Цікура Олександр (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Музиченко Давид (тренер Р. О. Барабаш)
  • 3 місце — Науменко Іван (тренер Р. О Барабаш)

Категорія 8-9 років Блок Б

  • 1 місце — Пономаренко Святослав (тренер О. В. Іванов)
  • 2 місце — Калініченко Керім (тренер Р. О. Барабаш)
  • 3 місце — Струсь Артем (тренер О. В. Іванов)

Категорія 8-9 років Блок С

  • 1 місце — Боклащук Андрій (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Іванов Павло (тренер Д. М. Боклащук)
  • 3 місце — Посполітак Михайло (тренер Д. М. Боклащук)

Категорія 10-12 років Блок А

  • 1 місце — Овчаренко Роман (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Попенко Іван (тренер О. А Колегов)
  • 3 місце — Костюченко Денис (тренер Р. О. Барабаш)

Категорія 10-12 років Блок Б

  • 1 місце — Глебченко Артем (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Кібкало Максим (тренер Д. М. Боклащук)
  • 3 місце — Карнаух Захар (тренер Д. М. Боклащук)

Категорія 10-12 років (дівчата)

  • 1 місце — Коваленко Тетяна (тренер О. А. Колегов)
  • 2 місце — Садовнікова Олександра (тренер О. В. Іванов)

Категорія 12-13 років

  • 1 місце — Посполітак Данило (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Лень Олександр (тренер Д. М. Боклащук)
  • 3 місце — Коршенко Андрій (тренер Д. М. Боклащук)

Категорія 14-16 років

  • 1 місце — Франчук Владислав (тренер Д. М. Боклащук)
  • 2 місце — Антонов Антон (тренер Д. М. Боклащук)
  • 3 місце — Миглін Андрій (тренер Д. М. Боклащук)

Розділ «куміте»

Категорія 4-5 років до 20 кг

  • 1 місце — Махмудов Рамін (Полтава)
  • 2 місце — Салтусь Євгеній (Полтава)
  • 3 місце — Москвінов Олександр (Полтава)
  • 3 місце — Славко Артем (Полтава)

Категорія 4-5 років понад 20 кг

  • 1 місце — Головенко Денис (Полтава)
  • 2 місце — Асламов Тимур (Полтава)
  • 3 місце — Косих Михайло (Полтава)
  • 3 місце — Шендрик Ренат (Полтава)

Категорія 6-7 років до 20 кг

  • 1 місце — Пакуляк Іван (Полтава)
  • 2 місце — Шапошніков Максим (Полтава)

Категорія 6-7 років 20-25 кг Блок А

  • 1 місце — Воробйов Богдан (Полтава)
  • 2 місце — Пасічний Роман (Київ)
  • 3 місце — Степаненков Семен (Київ)

Категорія 6-7 років 20-25 кг Блок Б

  • 1 місце — Башкін Андрій (Полтава)
  • 2 місце — Солоп Денис (Полтава)
  • 3 місце — Колінько Сергій (Полтава)

Категорія 6-7 років 20-25 кг Блок С

  • 1 місце — Половинкін Ярослав (Полтава)
  • 2 місце — Яворський Тимофій (Полтава)
  • 3 місце — Демкович Денис (Полтава)

Категорія 6-7 років до 25 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Лукьяненко Сабріна (Полтава)
  • 2 місце — Мельник Ольга (Полтава)
  • 3 місце — Омельяненко Юлія (Полтава)

Категорія 6-7 років + 25 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Білоног Ульяна (Полтава)
  • 2 місце — Рязанова Марія (Полтава)
  • 3 місце — Шкуренко Юліана (Полтава)

Категорія 6-7 років 25-30 кг Блок А

  • 1 місце — Піпченко Михайло (Полтава)
  • 2 місце — Радченко Богдан (Полтава)
  • 3 місце — Метелев Єгор (Полтава)

Категорія 6-7 років 25-30 кг Блок Б

  • 1 місце — Чупрун Руслан (Полтава)
  • 2 місце — Федорченко Микола (Полтава)
  • 3 місце — Гринченко Артем (Полтава)

Категорія 6-7 років понад 30 кг

  • 1 місце — Канигін Ілля (Полтава)
  • 2 місце — Корнієнко Артем (Полтава)
  • 3 місце — Ковальський Роман (Полтава)

Категорія 8-9 років до 25 кг

  • 1 місце — Посполітак Данило (Полтава)
  • 2 місце — Боклащук Андрій (Полтава)
  • 3 місце — Романишин Максим (Київ)

Категорія 8-9 років 25-30 кг

  • 1 місце — Полішко Вадим (Полтава)
  • 2 місце — Сільчук Нікіта (Полтава)
  • 3 місце — Пурік Максим (Полтава)

Категорія 8-9 років 25-30 кг (молодші дівчата)

  • 1 місце — Немченко Анастасія (Полтава)
  • 2 місце — Шило Оксана (Кременчук)

Категорія 8-9 років 30-35 кг Блок А

  • 1 місце — Науменко Іван (Полтава)
  • 2 місце — Коваленко Данило (Полтава)
  • 3 місце — Бурніс Артем (Полтава)

Категорія 10-11 років 25-30 кг

  • 1 місце — Трегуба Єгор (Полтава)
  • 2 місце — Фесенко Тимофій (Полтава)
  • 3 місце — Ситніков Михайло (Полтава)

Категорія 8-9 років понад 40 кг

  • 1 місце — Пономаренко Святослав (Полтава)
  • 2 місце — Міхаєску Кирило (Полтава)
  • 3 місце — Іванов Павло (Полтава)

Категорія 10-11 років до 35 кг

  • 1 місце — Карнаух Захар (Полтава)
  • 2 місце — Тендюк Нікіта (Київ)

Категорія 10-11 років 35-40 кг

  • 1 місце — Мажуга Артур (Полтава)
  • 2 місце — Попенко Іван (Полтава)
  • 3 місце — Бритков Денис (Полтава)

Категорія 10-11 років понад 40 кг

  • 1 місце — Овчаренко Роман (Полтава)
  • 2 місце — Горбатенко Максим (Полтава)
  • 3 місце — Намаконов Тимофій (Полтава)

Категорія 12-13 років до 45 кг

  • 1 місце — Піпченко Андрій (Полтава)
  • 2 місце — Посполітак Данило (Полтава)
  • 3 місце — Удовицький Хен (Кременчук)

Категорія 12-13 років понад 60 кг

  • 1 місце — Коршенко Андрій (Полтава)
  • 2 місце — Костюченко Денис (Полтава)
  • 3 місце — Миглін Сергій (Полтава)

Категорія 14-15 років 55-60 кг

  • 1 місце — Андрюшин Олексій (Полтава)
  • 2 місце — Бут Артур (Полтава)
  • 3 місце — Плужнік Захар (Кременчук)

Категорія 15-16 років понад 70 кг

  • 1 місце — Франчук Владислав (Полтава)
  • 2 місце — Антонов Антон (Полтава)
  • 3 місце — Миглін Андрій (Полтава)

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»