Чемпіонат Полтавщини: результати матчів одинадцятого туру

Чемпіонат Полтавщини: результати матчів одинадцятого туру

Підсумки чергових матчів обласної першості

7-8 липня відбулися матчі одинадцятого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу. Цей тур приніс вболівальникам такі результати:

Група А

ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Козельщина» (Козельщина) 6:1
(юнаки 5:0)

ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Диканька» (Диканька) 0:1
(юнаки 3:0)

«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч) 2:3
(юнаки 1:0)

«Легіон» (Полтава) — «Чутове» (Чутове) 7:3
(юнаки 2:0)

«Аргус» (Голобородьківське) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0
(юнаки 1:2)

«Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 2:1
(юнаки 0:1)

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка) 2:1
(юнаки 3:3)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 11 11 0 0 44-2 33
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 11 10 0 1 44-12 30
3 «Легіон» (Полтава) 11 9 1 1 46-14 28
4 «Карлівка» 11 8 0 3 32-12 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 11 7 0 4 26-21 21
6 «Зіньків-1604» 11 6 2 3 18-22 20
7 «Кобеляки» 11 6 0 5 18-23 18
8 «Чутове» 11 5 0 6 21-23 15
9 «Диканька» 11 4 1 6 14-24 13
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 11 3 2 6 13-25 11
11 «Колос» (Кобеляки) 11 3 1 7 18-22 10
12 СК «Машівка» 11 3 1 7 17-34 10
13 «Псел» (Гадяч) 11 2 2 7 12-30 8
14 «Динамо» (Решетилівка) 11 2 1 8 11-26 7
15 «Маяк» (Котельва) 11 2 0 9 15-27 6
16 «Козельщина» 11 1 1 8 15-45 4

Матч «Рокита» — «Колос» (Кобеляки) не відбувся через неявку гостей. Їм зараховано поразку. Юнаки зіграли з рахунком 0:1.

Група Б

«Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки) 2:2
(юнаки 1:0)

«Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:2
(юнаки 1:0)

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:1
(юнаки 1:5)

«Олімпія» (Савинці) — «Лубни» (Лубни) 2:2
(юнаки 0:1)

ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Пирятин» (Пирятин) 3:1
(юнаки 1:1)

«Чорнухи» (Чорнухи) — «Локомотив» (Гребінка) 0:2
(юнаки 3:0)

«Семенівка» (Семенівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 3:2
(юнаки 1:1)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 10 8 2 0 36-8 26
2 «Колос» (Лазірки) 11 7 3 1 32-12 24
3 «Лубни» 10 7 3 0 24-12 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 10 6 3 1 16-7 21
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 «Великі Кринки» 10 5 3 2 25-14 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 5 2 3 18-16 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 10 5 1 4 13-10 16
9 «Семенівка» 10 4 1 5 12-13 13
10 «Пирятин» 11 4 1 6 15-21 13
11 «Харчовик» (Заводське) 10 3 2 5 14-26 11
12 «Зоря» (Староаврамівка) 10 2 1 7 9-23 7
13 «Локомотив» (Гребінка) 11 2 0 9 8-27 6
14 «Чорнухи» 10 1 0 9 6-30 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 11 8 3 0 25-5 27
2 «Маяк» (Котельва) 11 7 2 2 26-13 23
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 11 7 1 3 29-15 22
4 «Чутове» 11 7 1 3 26-13 22
5 «Легіон» (Полтава) 11 7 0 4 22-15 21
6 ФК «Карлівка» 11 6 2 3 19-18 20
7 «Рокита» 11 6 1 4 28-16 19
8 «Псел» (Гадяч) 11 6 0 5 33-11 18
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 11 6 0 5 22-21 18
10 «Динамо» (Решетилівка) 11 4 2 5 21-25 14
11 «Козельщина» 11 4 1 6 13-28 13
12 «Кобеляки» 11 4 1 6 16-26 13
13 «Машівка» 11 3 3 5 14-17 12
14 «Зіньків-1604» 11 2 0 9 11-24 6
15 «Диканька» 11 1 2 8 8-29 5
16 «Аргус» (Голобородьківське) 11 0 1 10 7-44 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 11 9 2 0 38-7 29
2 «Інваспорт» (Полтава) 10 8 1 1 31-7 25
3 ФК «Лубни» 10 7 1 2 27-10 22
4 «Чорнухи» 10 7 0 3 27-19 21
5 «Олімпія» (Савинці) 10 6 2 2 19-5 20
6 «Харчовик» (Заводське) 11 6 2 3 21-15 20
7 «Дружба» (Очеретувате) 10 4 3 3 25-22 15
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 4 2 4 18-17 14
9 «Локомотив» (Гребінка) 11 3 2 6 15-22 11
10 «Колос» (Лазірки) 11 3 2 6 14-24 11
11 «Зоря» (Староаврамівка) 11 3 2 6 9-21 11
12 «Авангард» (Яреськи) 10 2 1 7 9-19 7
13 «Семенівка» 10 1 4 5 6-32 7
14 «Великі Кринки» 10 1 2 7 5-20 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 1 0 10 6-30 3

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»