Чемпіонат Полтави: «Леваді» загрожує зняття зі змагань

«Легіон» — «Левада»

Матч «Андріївка Сан Сіті» — «Левада» не відбудеться

Сьогодні о 19:00 на стадіоні «Динамо» мав відбутися матч тринадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів «Андріївка Сан Сіті» — «Левада». Проте ця гра не відбудеться. Річ у тім, що як і минулої середи більшість футболістів «Левади» грають у півфіналі Кубка Полтавської області у складі «Колоса» з Лазірок. У минулому турі керівництво «Левади» просило про перенесення поєдинку, але суперник відмовився від переносу. Цього разу, за словами президента «Левади» Сергія Григор’єва, переносу завадила федерація.

— Це якийсь абсурд, — говорить Григор’єв. — Тренер «Сан Сіті» Максим Плужник погодився перенести матч. Федерація в особі Олексія Бортника визначила дату — 10 серпня. Проте цей день був незручним вже для «Сан Сіті». Максим сказав, що згоден зіграти пізніше, але цієї п’ятниці він просто не збере людей. Федерація сказала — ні. Де тут логіка? Ми робимо футбол, а вони вставляють нам палиці в колеса.

Прокоментував Сергій і заявку «Левади», де в принципі достатньо людей для того щоб зібрати команду.

— Там в заявці є і я, і тренери і навіть деякі співзасновники. Хтось працює, хтось на морі, хтось просто вже не в стані грати. В мене як і минулого тижня в обоймі лише п’ятеро людей.

Тепер, згідно з Регламентом чемпіонату, «Леваді» точно загрожує друга поспіль технічна поразка і можливо зняття зі змагань. Цитуємо пункт Регламенту 3.13.

«Команді, яка не з’явилася на гру без поважної причини, зараховується поразка (0:5), а команді-суперниці — перемога (5:0). За повторну неявку без поважних причин команда може бути знята зі змагань».
Результати матчів вівторка з’являться на сайті згодом.

Види спорту:

Футбольні турніри: